قالیشویی در جردن

فهرست مطالب

غالبا همه افراد با مفهوم قالیشویی آشنا بوده و حتی تجربه مراجعه به این موسسه‌ها را دارند. کارخانه‌هایی که خدمات شست‌وشو و نظافت فرش و موکت را برعهده دارند. این روش شست‌وشو با شیوه‌های سنتی تفات‌های بسیاری دارد. استفاده از دستگاه‌های مکانیزه و تمام اتوماتیک برای شست‌و‌شوی فرش نفیس، دستباف، ابریشمی، خارجی و ماشینی احتمال آسیب دیدن یا زرد شدن فرش را به صفر می‌رساند. اگرچه در برخی موارد برای تابلو فرش‌هایی ظریف و گران قیمت شست‌وشو در قالیشویی به صورت دستی و با استفاده از مواد شوینده‌های مخصوص توسط استاد کاران ماهر انجام می‌شود. قالیشویی در جردن یکی دیگر از نمایندگی‌های خوش‌نام و شناخته شده برند کارخانه امین اوغلی است. این کارخانه بزرگ و معتبر نمایندگی‌های متعددی در جردن، گاندی، جنت آباد، سعادت آباد، تجریش و اکثر نقاط تهران دارد که با صرف کمترین زمان آماده خدمت رسانی به مشتریان هستند. اگر شما هم به دنبال قالیشویی ممتاز و حرفه‌ای در تهران هستید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. در ادامه با معرفی دقیق خدمات قالیشویی امین اوغلی شما را به صورت کامل با این قالیشویی قدیمی و با تجربه آشنا خوهیم کرد.

قالیشویی امین اوغلی در جردن
نمایندگی قالیشویی امین اوغلی در جردن

نمایندگی قالیشویی امین اوغلی در جردن چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

خدماتی که هر یک از قالیشویی‌ها در سراسر کشور برای مشتریان انجام می‌دهند در ظاهر مشابه به هم و یکی است. اما افراد با تجربه‌تر و کسانی که فرش‌های خود را به قالیشویی‌های نامعتبر سپرده‌اند به خوبی می‌دانند که بین قالیشویی مسئولیت پذیر و امانت‌دار با سایر کارخانه‌های قالیشویی چه تفاوت‌های بزرگی وجود دارد. قالیشویی امین اوغلی با بیش از نیم قرن تجربه و مهارت در زمینه شست‌وشوی انواع فرش، قالی، موکت، مبلمان و خوشخواب به عنوان قالیشویی ممتاز که نمایندگی‌های فراوانی در سرتاسر تهران دارد، شناخته می‌شود. خدماتی که هریک از نمایندگی‌های قالیشویی امین اوغلی ارائه می‌دهند مطابق با شعبه مرکزی و طراحی شده با نیاز مشتری است. در این مقاله قصد داریم به معرفی خدمات ویژه قالیشویی امین اوغلی در جردن و گاندی بپردازیم.

مراجعه کارشناسان برای دریافت فرش، قالی و موکت مشتریان

اولین مرحله برای یک قالیشویی ممتاز ارسال کارشناسان حرفه‌ای به آدرس مشتری برای دریافت سریع سفارشات است. کارشناس فرش را بازدید و بررسی کرده و با ثبت مشخصات صاحب فرش آن لوله شده برای کارخانه قالیشویی ارسال می‌کند. قالیشویی امین اوغلی با گسترش ناوگان حمل و نقلی خود در سراسر تهران به محض ثبت درخواست مشتری اولین کارشناسان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به آدرس مشتری ارسال می‌کند. مشتریانی که در قالیشویی امین اوغلی درخواست خود را به صورت آنلاین و از طریق وبسایت ثبت می‌کنند به خوبی از زمان مراجعه کارشناسان برای دریافت فرش و موکت و همچنین تاریخ دقیق تحویل سفارش خود آگاهی دارند.

گردگیری و شست‌وشوی فرش
شست‌وشوی فرش

گردگیری و شست‌وشوی اسلامی فرش با استفاده از آب تمیز و بهداشتی

قبل از شروع شست‌شوی فرش‌ها پرسنل مجرب و حرفه‌ای قالیشویی امین اوغلی اقدام به غبار و گردگیری فرش می‌کنند. این کار به دو دلیل در شست‌وشوی نهایی فرش حائز اهمیت است. اول اینکه وقتی آب به بافت فرش نفوذ می‌کند، گرد و غبار به بافت فرش چسبیده و خارج کردن آن کار راحتی نیست و نیاز به صرف مقداری زیادی آب می‌باشد. دوم چنانچه گرد و غبار به خوبی از بافت فرش خارج نشود پس از خشک شدن بوی نامطبوعی ایجاد می‌کند. از طرفی خارج کردن گرد و غبار برای شست‌وشوی فرش نفیس و قیمتی نیاز به مهارت و ظرافت خاصی دارد تا به تار و پود فرش لطمه ‌ای وارد نشود.

مقاله پیشنهادی ما به شما:  معرفی انواع موکت

از بین بردن لکه‌ و اثر سوختگی، بدون آسیب دیدن بافت فرش

هر اقداماتی مانند قراردادن فرش در مجاورت بخاری، افتادن شعله سیگار و ذغال و یا گذاشتن ظروف داغ بر روی سطح فرش باعث ایجاد لکه‌های سوختگی به رنگ قهوه‌‌ای و زرد می‌شود. از بین برددن لکه سوختگی در منزل تقریبا غیرممکن بوده و نیاز به استادکاری حرفه‌ای دارد. از طرفی بسته به میزان سوختگی و عمق آن روش از بین بردن لکه سوختگی متفاوت است. اگر ترمیم سوختگی فرش را به افراد غیرمتخصص بسپارید، احتمال صدمه دیدن تاروپود و بافت بسیار زیاد است. قالیشویی امین اوغلی در جردن و گاندی مانند سایر نمایندگی‌ها علاوه‌بر خدمات شست‌وشو با به کارگیری افراد ماهر و باتجربه لکه و جای سوختگی فرش را نیز به خوبی ترمیم و سپس پرداخت می‌کنند، به طوری که اثری از سوختگی باقی نمانده و ظاهر فرش مثل روز اول می‌شود.

خدمات چرم دوزی لبه فرش

چرم دوزی اطراف فرش جز خدمات ویژه و تخصصی قالیشویی امین اوغلی در شعب و نمایندگی‌ها محسوب می‌شود. دوخت چرم در کناره‌های طولی و عرضی فرش، ضمن اینکه از حرکت و لیز خوردن فرش روی سطوح صاف جلوگیری می‌کند، بافت فرش را هم به صورت یکپارچه و محکم نگه می‌دارد که در طول عمر مفید فرش تاثیر زیادی دارد. همچنین وجود چرم در کناره‌های فرش مانع لوله شدن یا تاخوردن گوشه‌های فرش می‌شود. اگر اندازه و ابعاد فرش‌های منزل شما کوچک‌تر از فضای داخل خانه است، پیشنهاد می‌کنیم حتما از سرویس‌های چرم‌دوزی اطراف فرش قالیشویی امین اوغلی در جردن یا گاندی استفاده کنید. خدمات چرم دوزی لبه فرش از خدمات نوین کارخانه قالیشویی امین اوغلی است که علاوه‌بر نظافت در حفظ و نگهداری بیشتر فرش‌ها شما را یاری می‌کند.

قالیشویی در جردن
قالیشویی در جردن

ریشه بافی برای فرش‌هایی که آسیب دیده‌اند

اگر در وبسایت به خدمات قالیشویی ممتاز امین اوغلی نگاه کنید، با عبارت ریشه‌کشی در بخش سرویس‌های تخصصی روبرو خواهید شد. اما ریشه کشی به چه معناست و برا چه فرش‌هایی کاربرد دارد. گاهی بر اثر مراقبت نامناسب یا شست‌وشوی غیرحرفه‌ای فرش ریشه‌ها دچار پوسیدگی، کنده شدن و زردی می‌شوند که در بلند مدت به زیبایی و ظاهر فرش لطمه وارد می‌کند. شست‌وشو به روش سنتی در خانه و با شوینده‌های نامناسب باعث رنگ پس دادن تاروپود فرش و یا به خوبی تمیز نشدن آلودگی‌های فرش می‌شود. شاید دیده باشید که پس از خشک شدن فرش لبه‌ها و قسمتی انتهایی فرش به رنگ زرد شده و بوی نامطبوعی نیز می‌دهد. قالیشویی امین اوغلی در نمایندگی جردن و گاندی مانند سایر مراکز، علاوه‌بر شست‌وشوی تمام اتوماتیک، فرش‌ها را به سرعت آبگیری و خشک می‌کند تا از زرد شدن و آسیب دیدن بافت فرش جلوگیری کند. همچنین کارشناسان قالیشویی امین اوغلی با بررسی دقیق فرش و در صورت درخواست مشتری ریشه‌های آسیب دیده و پوسیده را ترمیم کرده و یا مجددا می‌بافند. کارشناسان مجرب و حرفه‌ای امین فرش‌ها را مثل روز اول برای شما ارسال می‌کنند.

رفوگری و ترمیم فرش‌های قدیمی و آسیب دیده

اگر پایه‌های سنگین کمد، میز، مبل و اجسامی از این قبیل باعث فرورفتگی یا پوسیدگی در قسمتی از فرش شده باشد باید چکار کنیم؟ پارگی و یا پوسیدگی یکی‌دیگر از مواردی است که با مراقبت نامناسب در فرش ایجاد می‌شود. اگر قسمتی از فرش که دچار پوسیدگی شده را ترمیم نکنید کم کم بزرگ شده و به کلی فرش را از بین می‌برد. پس پیشنهاد می‌کنیم قبل از ارائه فرش‌ها به کارشناسان قالیشویی امین اوغلی آن‌ها در جریان گذاشته و درخواست ترمیم و رفوگری را ثبت کنید. در قالیشویی امین اوغلی استادکاران ماهر ضمن نظافت و شست‌وشو، پوسیدگی و پارگی فرش را مانند روز اول ترمیم کرده و تحویل شما می‌دهند، کافی است یکبار از خدمات این قالیشویی ممتاز استفاده کنید.

مقاله پیشنهادی ما به شما:  رفوگری قالی چرا و چگونه؟

رنگرزی و پرداخت فرش‌های دستباف و ماشینی

کارخانه قالیشویی امین اوغلی در محله جردن و گاندی علاوه‌بر شست‌وشوی فرش خدمات رنگرزی هم ارائه می‌دهد. پرسنل امین اوغلی با تخصص و تجربه زیاد فرش‌های با ارزش را رنگرزی و ترمیم می‌کنند و فرش را مانند روز اول زیبا و جذاب تحویل مشتری می‌دهند. قالیشویی امین اوغلی در کنار خدمات شست‌وشوی فرش، شست‌وشوی موکت اداری، مساجد و حسینیه‌‌ها، سرویس‌های ترمیم و رنگرزی را نیز به همشهریان در تمام مناطق تهران ارائه می‌کند.

قالیشویی امین اوغلی در جردن از چه مواد شوینده‌ای استفاده می‌کند؟

به طور کلی برای شست‌وشوی فرش‌های ماشینی و دستباف از مواد شوینده متفاوتی استفاده می‌شود و انتخاب مواد شوینده بستگی به جنس و نحوه شست‌وشوی فرش دارد. در قالیشویی امین اوغلی از پودرهایی که دارای آنزیم‌های قوی برای لکه‌های چرب هستند استفاده نمی‌شود زیرا موجب خشک و سفت شدن فرش می‌شوند. شست‌وشو با آب و تاید از روش‌های سنتی برای شستن فرش‌ها است که حتمال ایجاد زرد آب را افزایش می‌‌دهد. در قالیشویی امین اوغلی برای شست‌وشوی فرش نفیس و دستباف از مایع شست‌وشو استفاده می‌شود که علاوه‌بر نظافت فرش ریشه‌ها را نیز تمیز و براق می‌کند. شویند‌های این کارخانه قالیشویی در جردن و گاندی همانند سایر نمایندگی‌ها از مواد نانو بوده که کیفیت و سلامت فرش را تضمین می‌کند. در ادامه اطلاعات بیشتری از مواد شوینده قالیشویی امین اوغلی در اختیارتان قرار می‌دهیم.

نمایندگی ما در جردن
نمایندگی قالیشویی امین اوغلی در جردن

استفاده از مواد شوینده مخصوص فرش‌های دستباف، قیمتی و ابریشمی

در قالیشویی ممتاز امین اوغلی برای شست‌‌وشوی فرش دستباف، قیمتی و ابریشمی با توجه به حساسیت و ارزش فرش‌ها از شامپو فرش با کیفیت نانو و تثبیت کننده‌های رنگ فرش استفاده می‌شود. البته اگر فرش لکه یا آلودگی داشته باشد از قبل به طور کامل تمیز شده و سپس برای شست‌وشو ارسال می‌شود. در قالیشویی امین اوغلی نسبت استفاده از مواد شوینده با توجه به بافت و ابعاد فرش انتخاب می‌شود تا به رنگ و جنس الیاف فرش آسیب وارد نشده و در عین حال تمیز و براق شود. علاوه‌بر مواد شوینده مرغوب و نانو شست‌وشوی فرش‌های قیمتی نیاز به افراد ماهر و متخصص دارد که در مجموعه امین اوغلی پرسنلی مجرب آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند.


در امین اوغلی فرش‌های ماشینی با بهترین مواد شوینده شسته می‌شوند


مواد شوینده مخصوص فرش‌های ماشینی نیز با توجه به تار و پود متفاوت است که می‌تواند شامپو فرش هم باشد. معمولا جهت شستن فرش‌های ماشینی در قالیشویی امین اوغلی از شامپو فرش‌‌های مرغوب و با ترکیبات نانو استفاده می شود. به این صورت که ابتدا یک ماده شیمیایی کف‌آلود روی فرش ریخته می‌شود و سپس برس گرد موتوری کف را روی فرش پخش می‌کند. با همین روند در دستگاه‌های تمام اتوماتیک شست‌وشو ادامه پیدا کرده و بعد در محفظه‌ای برای آبگیری ارسال می‌شود. مراحل سریع و دقیق شست‌وشوی فرش در امین اوغلی به کیفیت و افزایش عمر فرش کمک می‌کند.
شست‌شوی انواع فرش‌ و موکت در منزل یا محل مورد نظر مشتری
در قالیشویی امین اوغلی علاوه‌بر شست‌وشوی انواع فرش ماشینی، دستباف و تابلو فرش خدمات نظافت و شست‌وشوی موکت نیز ارائه می‌شود. حتی در مواردی و بنا به درخواست مشتریان خدمات شست‌وشو در منزل و محل مورد نظر مشتری انجام می‌شود. در این حالت مشتریان ترجیح می‌دهند که فرش یا موکت را در منزل تمیز کنند. قالیشویی امین اوغلی با ارسال کارشناسان و دستگاه‌های مخصوص مطابق با نظر مشتری فرش و موکت را در محل شست‌وشو و نظافت می‌کنند.

مقاله پیشنهادی ما به شما:  قالیشویی مدرن


خشک‌شویی و لکه‌گیری مبلمان با استفاده از دستگاه‌های مخصوص

یکی دیگر از خدمات منحصر به‌ فرد قالیشویی امین اوغلی شست‌وشوی انواع مدل مبلمان در منزل است. افرادی که فرزند کوچک یا مبل‌های رنگ روشن دارند بیشتر با دغدغه و نظافت مبلمان درگیر هستند. امین اوغلی با ارائه انواع خدمات لکه‌گیری، خشک شویی و نظافت مبلمان در منزل یا محل مورد نظر مشتری در کنار شماست. پرسنل متخصص قالیشویی امین اوغلی با در نظر گرفتن بافت و رنگ پارچه مبل و استفاده از مواد شوینده مناسب مبل‌ها را تمیز و براق، مانند روز اول به شما تحویل می‌دهند. از آنجا که فرآیند شست‌وشو و خشک کردن مبل سریع و توسط کادری مجرب انجام می‌شود، احتمال آسیب رسیدن به پارچه یا فوم مبل بسیار پایین است. همچنین در قالیشویی امین اوغلی، برای مشتریان عزیزی که حیوان خانگی نگهداری می‌کنند خدماتی مانند موگیری و ترمیم مبل نیز ارائه می‌شود.


نظافت و شست‌وشوی همه مدل خوشخواب تخت با سایز و ابعاد گوناگون

نظافت و خوشبو بودن خوشخواب تخت از موارد مهم و تاثیرگذار برای داشتن خوابی راحت و آسوده است. از آنجا که بعد از استفاده بلند مدت خوشخواب بر اثر عرق بدن و رشد قارچ بوی نامطبوعی به خود می‌گیرد بهترین راه حل شست‌وشوی منظم و مراجعه به مجموعه‌ها متخصص است. در کارخانه قالیشویی امین اوغلی جردن خدمات شست‌وشوی خوشخواب با بهترین کیفیت و در مدت زمان کوتاه ارائه می‌شود. با قالیشویی امین اوغلی لذت بوی خوب و تمیزی را در اتاق خواب مثل روز اول تجربه خواهید کرد.


لذت فرش‌هایی تمیز و براق با قیمت مناسب در قالیشویی امین اوغلی

در این مقاله تلاش کردیم با معرفی قالیشویی در جردن و آشنایی با کارخانه امین اوغلی مسیری روشن برای انتخاب صحیح و دقیق مشتریان محترم فراهم آوریم. قالیشویی امین اوغلی یکی از بهترین و معتبرترین کارخانه‌های قالیشویی در تهران است که با بهره‌ گیری از ماشین‌آلات تمام اتوماتیک و پیشرفته به شست‌وشوی موکت اداری، انواع فرش دستباف و ماشینی پرداخته است. پیشنهاد می‌کنیم از وبسایت کارخانه قالیشویی امین اوغلی دیدن فرمایید، ما قالی‌ها را تمیز، مرتب و لوله شده مثل روز اول و با بهترین قیمت به شما تقدیم خواهیم کرد. قالیشویی امین اوغلی علاوه بر محله جردن و گاندی با پوشش مناطق 22 گانه تهران و ناوگان حمل و نقل حرفه‌ای، محدودیت مکان و زمان را از بین برده و سهولت دسترسی به خدمات را برای مشتریان ایجاد کرده است

اشتراک‌گذاری در:
سفارش فروی قالیشویی

برای سفارش خدمات قالیشویی از چند روش می‌توانید استفاده کنید.

1. روش آنلاین

  • برای بهره‌مند‌شدن از تخفیفات ویژه می‌توانید از منوی بالا گزینه سفارش آنلاین شستشو را کلیک کنید.

2. تماس با تلفن 1742 بدون کد تماس داشته باشید

3. همچنین می‌توانید با شعبات قالیشویی امین اوغلی در سراسر تهران تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

$img_src = $post['image']; $img_alt = $post['alt'];