از بین‌ بردن لکه روی فرش کرمی

فهرست مطالب

قالیشویی بهترین مکان برای ازبین‌بردن و پاک‌کردن آلودگی‌های قالی است. امکان ایجاد انواع لکه‌ها بر روی قالی وجود دارد. لکه‌هایی که بر روی قالی به وجود می‌آیند از مواد مختلف هستند.

 شاید از بین آلودگی‌هایی که در قالی وجود دارند لکه روی فرش کرمی بسیار به چشم بیاید. پاک‌کردن لکه روی فرش کرمی دارای مراحل بسیار زیادی است و بیشتر از قالی‌‌‌های دیگر است.

 آلودگی‌‌‌‌‌ بر روی رنگ کرم ماندگارتر است و باید از مواد مخصوصی برای محو کردن آنها استفاده نمود. در قالیشویی امکانات مختلفی برای نظافت و شستشوی فرش وجود دارد که  انواع لکه‌ها مانند لکه روی فرش کرمی با جنس‌های مختلف را از بین می‌برد.

زمانی که کارگاه قالیشویی رواج چندانی نداشت، هر نوع آلودگی و کثیفی توسط افراد  با روش‌های خانگی در منزل تمیز می‌شد. کارگاه قالیشویی مطابق با روش‌های استاندارد  قالی‌ها را شستشو می‌دهد.

لکه روی فرش کرمی باظرافت‌های ویژه‌‌‌‌ای تمیز می‌شود. اگر دقت‌های لازم در نظر گرفته نشود لکه بر روی فرش ثابت باقی خواهد ماند. هر لکه‌ای با جنسی که دارد  با ماده خاصی تمیز می‌شود.

فرش ماشینی با رنگ‌‌‌‌‌‌های متنوع در قالیشویی شسته می‌شود

فرش ماشینی و فرش دستباف دارای تفاوت‌هایی هستند و شستشوی آنها نیز با هم فرق دارد. تفاوت به دلیل جنس الیاف و نوع بافت است. اگر فرش دستباف صرفاً به شستشوی ساده نیاز نداشته باشد و لکه‌‌‌‌ و کثیفی بررسی آن باشد، باید باظرافت و دقت کافی شسته شود.

لکه روی فرش کرمی دستباف بادقت بیشتری پاک می‌شود و نیاز به زمان بیشتری دارد. هر نوع آسیب که به فرش دستباف وارد شود خسارت بیشتری نسبت به فرش ماشینی خواهد داشت.

به همین دلیل نیروی کار بسیار متخصص و کارکرده این نظافت را به عهده می‌گیرد. طرح و رنگ قالی‌های دستباف نیز با هم متفاوت است و درصد مواد شوینده‌‌‌‌ای که برای هر نوع رنگی بکار می‌رود، کاملاً متفاوت است.

بعد از مراحل پاک‌کردن لکه روی فرش کرمی دستباف، نوبت به شستشوی فرش می‌رسد. شستشوی فرش دستباف بعد از نظافت اولیه  و  لکه بری با استفاده از دستگاه‌‌‌‌‌‌های نظافتی انجام می‌شود.

دستگاه‌هایی برای شستشو بکار می‌روند که به الیاف و بافت فرش آسیبی وارد نکند.  در برخی از قالی‌ها  رنگ‌های ویژه‌ای نیز بکار برده می‌شود که مواد شوینده مناسب با آن مورداستفاده قرار می‌گیرد.

لکه روی فرش کرمی  موجب افت قیمت فرش و ظاهر نازیبا برای‌ آن خواهد بود. به همین منظور مراحل ویژه‌ای برای تمیزکاری آن در قالیشویی مانند قالیشویی امین اوغلی وجود آمده است.

قالیشویی امین اوغلی بهترین کیفیت شستشوی فرش ماشینی

بیشترین فرشی که در منازل مورداستفاده و کاربردی است، فرش ماشینی است. قالی در خانه به دلیل استفاده مداوم و عبور و مروری که بر روی آن انجام می‌‌‌شود در مدت‌زمان کوتاهی آلوده می‌گردد.

نظافت و شستشوی قالی باکیفیت بالا در مکانی امکان‌پذیر است که فضای کافی وجود داشته باشد. مراحل انجام شستشو نیز به فرد باتجربه نیاز دارد. یکی از مراحل شستشو لکه بری است. 

ازبین‌بردنلکه روی فرش کرمی و یا فرش با رنگ دیگر توسط قالیشویی امین اوغلی و با رعایت استانداردها انجام می‌شود. فرش ماشینی دارای بافتی کاملاً متفاوت با فرش دستباف است و  جنس آن نیز در برخی موارد کاملاً متفاوت است.

مقاله پیشنهادی ما به شما:  بررسی انواع روش های مختلف قالیشویی

قبل از مراحل لکه بری باید بافت فرش و نوع لکه به‌خوبی مشخص گردد. لکه روی فرش کرمی با انجام مراحل بیشتری پاک می‌شود. قالیشویی‌های مختلفی لکه بری از فرش را انجام می‌دهند ولی کیفیت در برخی از آنها بسیار عالی است.

فرش کرمی یکی از پرمصرف‌ترین فرش‌های بازار است و در بسیاری از منازل  مورداستفاده است. یکی از بیشترین آلودگی‌های رایجی که برای فرش و قالی ایجاد می‌گردد لکه فرش است.

لکه فرش دارای جنس‌های مختلفی است و از ریختن یا برخورد مواد مختلف بر روی قالی ایجاد می‌گردد. لکه روی فرش کرمی   به دلیل زمینه کرمی فرش بسیار به چشم می‌آید.

فرش کرمی
قالیشویی امین اوغلی بهترین کیفیت شستشوی فرش

به‌کارگیری انواع مواد شوینده برای از بین‌ بردن لکه‌ روی فرش کرمی

مواد شوینده و لکه بر در قالیشویی زیر نظر فرد باتجربه و متخصص انجام می‌شود. درصد ماده شوینده برای لکه بری اهمیت بسیار زیادی دارد.

 تهیه ماده لازم برای ازبین‌بردن لکه روی فرش کرمی به صورتی است که لکه کاملاً از بین می‌رود و هیچ اثری از آن باقی نخواهد ماند. علاوه بر مواد شوینده دستگاه‌های نظافتی متفاوتی نیز وجود دارد.

دستگاه‌هایی که برای شستشو بکار می‌روند دارای وظایف مختلفی هستند. علاوه‌برآن ظرفیت دستگاه‌های نظافتی نیز متفاوت  است. لکه روی فرش کرمی می‌تواند طی چندین مرحله پاک شود.

  در حین انجام لکه بری مراقبت‌های لازم برای حفاظت از فرش انجام می‌گردد. روش کار و استفاده از مواد و دستگاه به شیوه‌ای نیست که بافت  قالی آسیب ببیند.

برخی از روش‌های ازبین‌بردن لکه روی فرش کرمی با دست و  با محلول‌های دست‌ساز هستند. تمیزکاری و نظافت کلی نیز کمک محلول‌های شستشو نیز انجام می‌شود.

لکه فرش شامل چه مواردی است

قالیشویی امین اوغلی توانایی پاک‌کردن انواع لکه‌ها با جنس‌های مختلف را دارد. قالی که در منازل مسکونی استفاده می‌شود، دارای‌‌ انواع آلودگی‌ها می‌شود.

 فرش‌هایی که در آشپزخانه قرار گرفته معمولاً دارای لکه‌هایی از جنس مواد غذایی مانند چربی‌ها و یا دیگر مواد است. لکه چای، قهوه، دوده و غیره هرکدام باتوجه‌به جنس ماده‌ای که در داخل آن قرار گرفته با حلال خاصی پاک می‌شود.

 فرش‌هایی که در آشپزخانه قرار گرفته معمولاً دارای لکه‌هایی از جنس مواد غذایی مانند چربی‌ها و یا دیگر مواد است. لکه چای، قهوه، دوده و غیره هرکدام باتوجه‌به جنس ماده‌ای که در داخل آن قرار گرفته با حلال خاصی پاک می‌شود.

قیمت نهایی پاک‌کردن و شستن فرش‌هایی که آلودگی‌های زیادی دارند به عوامل مختلفی ارتباط دارد. مدت زمانی که برای پاک‌کردن صرف می‌شود و میزان موادی که مورداستفاده قرار می‌گیرد در قیمت  تأثیرگذار است.

دقت داشته باشید برخی از مواد با چسبندگی بسیار زیادی به قالی متصل است برای  رفع این ماده باید چندین مرحله انجام شود. بعد از پاک‌کردن مواد چسبنده، لکه روی فرش کرمی و بقیه فرش با رنگ زمینه دیگر را پاک می‌گردد.

مقاله پیشنهادی ما به شما:  بهترین قالیشویی تهران
لکه بری فرش کرمی در قالیشویی
لکه فرش کرمی شامل چه مواردی است

قالیشویی امین اوغلی بهترین کیفیت لکه بری را ارائه می‌دهد

قالیشویی امین اوغلی را می‌توان یکی از بهترین مجموعه‌های قالیشویی به شمار آورد. این مجموعه دارای بهترین امکانات  برای شستشوی قالی است. انواع فرش‌ها با ابعاد مختلف و جنس‌های متنوع را می‌توان در این مجموعه شستشو داد.

علاوه بر تجهیزات  کافی و مناسب، نیروی کار باتجربه در این  کارگاه مشغول هستند. یکی از ویژگی‌های شناخته شده این مجموعه ازبین‌بردن لکه روی فرش کرمی است.

فرش کرمی به دلیل استفاده شدن رنگ کرم در زمینه آن با سرعت بیشتری کثیف می‌گردد. یکی از عوامل شناخته شدن قالیشویی امین اوغلی توانایی در شستشوی باکیفیت  فرش کرمی است.

لکه روی فرش کرمی به‌سادگی تمیز نمی‌شود و قالیشویی باید تخصص لازم در این زمینه را داشته باشد. قالیشویی اوغلی  بهترین  مواد حلال و تجهیزات را برای پاک‌کردن  لکه‌های قالی را دارد.

قالیشویی امین علاوه بر ‌انجام کلیه مراحل شستشوی قالی  مانند لکه بری در دیگر خدمات مانند پاسخگویی و مشاوره به مشتریان نیز در اولویت  قرار دارند.

مشاوره از طریق سایت قالیشویی یا پاسخگویی تلفنی به‌راحتی انجام می‌شود. قالیشویی در حال حاضر بهترین گزینه برای شستشو و نظافت  فرش و قالی است و امروزه جایگزین شستشوی دستی در منازل گردیده است.

لکه بری در چه مرحله‌ای از شستشوی قالی است؟

در قالیشویی مراحل مختلفی برای شستشو و‌ نظافت فرش در نظر گرفته می‌شود. زمانی که فرش وارد قالیشویی می‌شود  تا آماده تحویل به مشتری شود چندین مرحله را پشت سر می‌گذارد.

به‌عنوان‌مثال در قالیشویی امین اوغلی ابتدا فرش تمیز می‌گردد و آلودگی‌های اولیه داخل فرش برداشته می‌شود. در مرحله بعد لکه بری از قالی انجام می‌شود. لکه روی فرش کرمی در این قالیشویی به‌خوبی از بین می‌رود.

لکه‌ها از هر جنسی که باشند در این قالیشویی از بین می‌روند و از حلال‌های گوناگون در این مرکز برای لکه بری استفاده می‌شود. در مرحله بعد، شستشو با مواد شوینده انجام می‌شود.

 کل فرش با این مواد پوشش داده شده و در نهایت  فرش در دستگاه‌های کاملاً مکانیزه آب‌کشی می‌شود. لکه روی فرش کرمی برای بسیاری از خانواده‌ها مهم است و در زمان تماس با این شرکت در مورد تمیزی کامل فرش‌ها پرسش بسیاری زیادی انجام می‌شود.

بهتر است مراحلی برای لکه بری در منزل توسط افراد انجام نشود زیرا ممکن است از حلال‌های نامناسب استفاده شده و لکه‌ها بر روی فرش ثابت شود.

 روش‌های خانگی فراوانی برای انواع لکه‌های ایجاد شده بر  روی فرش و قالی وجود دارد. روش‌ها بلکه برای باید دقیق و  درست در مکان موردنظر بکار گرفته شود.

از کیفیت قالیشویی  و خدمات آن مطمئن باشید

زمانی که قالی خود را به قالیشویی امین اوغلی می‌سپارید دیگر نگران آلودگی‌های آن نباشید. نحوه شستشو به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود. آلودگی‌ها کاملاً از فرش خارج می‌شود.

 تمیز و براق بودن قالی بعد از تحویل فرش از قالیشویی نشانگر شستشوی کامل آن است. لکه روی فرش کرمی کاملاً برطرف می‌‌‌‌‌‌‌گردد. اگر مواد شوینده در قالی باقی بماند و آبکشی به‌درستی انجام نشود، از ظاهر قالی مشخص خواهد بود.

مقاله پیشنهادی ما به شما:  قالیشویی در پاسداران

قالیشویی امین اوغلی کلیه خدمات خود را از زمان دریافت تا تحویل فرش به‌درستی نشان می‌‌‌‌دهد. حمل قالی‌‌‌‌‌ها در تمام بخش‌های قالیشویی با کمک دستگاه‌ها انجام می‌شود.

تجهیزات صنعتی در قالیشویی موجب سرعت کار می‌گردد. فرش  شسته و به‌سرعت خشک شده و آماده تحویل به مشتری می‌گردد.

شستشوی فرش در قالیشویی امین اوغلی
شستشوی فرش در قالیشویی امین اوغلی

لکه بری لکه روی فرش کرمی با نازل‌ترین قیمت

ممکن است کثیف شده قالی به نحوی باشد که حتی مشتری به فکر خرید فرش جدیدی نیز باشد ولی با اطلاع از خدمات قالیشویی و به‌خصوص لکه بری، آن را به دست کارگاه قالیشویی می‌سپارد.

لیست قیمت خدماتی که در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد، از نظر مشتری بسیار اهمیت دارد. قیمت انواع خدمات در قالیشویی امین اوغلی مقرون‌به‌صرفه است.

 کاربردی‌ترین خدمات در این کارگاه لکه بری لکه روی فرش کرمی است که با وجود استفاده از حلال و زمان نسبتاً زیاد  دارای قیمت  بسیار کمی است.

اگر فرش نیاز به شستشوی زیادتری داشته باشد باتوجه‌به نظر فرد متخصص و یا درخواست مشتری مراحل شستشو افزایش خواهد یافت. میزان آب مصرفی در شستشوی فرش در قالیشویی بسیار کمتر از آبی است که در شستشوی دستی مصرف خواهد شد.

در واقع کارگاه قالیشویی در کم‌کردن هزینه برای مشتریان بسیار مقرون‌به‌صرفه است. در زمینه لکه بری لکه روی فرش کرمی نیز اگر به‌صورت دستی این کار انجام شود، امکان خراب‌شدن قالی وجود خواهد داشت.

هر چه تعداد مواد و حلال‌هایی که برای لکه بری استفاده شده بیشتر باشد قیمت‌ها نیز افزایش می‌یابد.

فرش را در قالیشویی رفو و شستشو نمایید

علاوه بر ازبین‌بردن انواع لکه‌‌‌ها از روی فرش مانند لکه روی فرش کرمی انواع خرابی قالی نیز توسط بخش رفوگری قالیشویی رفو خواهد شد. رفوگری قالی توسط رفوگر که آموزش‌های لازم را دیده است  انجام می‌شود.

لکه بری و رفوگری خدمات بسیار مهمی هستند که موجب استفاده مجدد فرش‌های کثیف و خراب هستند. امکانات موجود در قالیشویی به صورتی است که هر نوع قالی با هر مقدار آلودگی پاک و تمیز می‌شود.

برای دریافت خدمات قالیشویی کافی است با این شرکت تماس گرفته و یا از طریق سایت مجموعه درخواست خود را ثبت نمایید. در زمان مشخص ماشین قالیشویی به محل موردنظر رفته و  قالی‌ها را جمع‌آوری می‌کند.

قالی‌‌‌‌ها در زمان مشخص منتقل شده و در زمان تعیین شده برگشت داده می‌شوند. بهترین تجهیزات در قالیشویی امین  موجود است و شستشو و خشک‌کردن قالی در زمان تعیین شده انجام می‌گیرد.

لکه روی فرش کرمی را در کمترین زمان ممکن و با کمک حلال‌هایی که کمترین آسیب را به فرش  می‌زنند از بین می‌برند. باتوجه‌به شرایط محیط‌زیست و کمبود آب یکی از بهترین روش‌های شستشوی قالی ارسال قالی با قالیشویی است.

علاوه بر کیفیت بالای شستشوی قالی، در مصرف آب نیز صرفه‌جویی انجام شده و هزینه‌ها کاهش می‌یابد. قالی در قالیشویی به‌صورت کاملاً یکدست شسته می‌شود و با شستشو دستی متفاوت است.

اشتراک‌گذاری در:
سفارش فروی قالیشویی

برای سفارش خدمات قالیشویی از چند روش می‌توانید استفاده کنید.

1. روش آنلاین

  • برای بهره‌مند‌شدن از تخفیفات ویژه می‌توانید از منوی بالا گزینه سفارش آنلاین شستشو را کلیک کنید.

2. تماس با تلفن 1742 بدون کد تماس داشته باشید

3. همچنین می‌توانید با شعبات قالیشویی امین اوغلی در سراسر تهران تماس بگیرید.

1 دیدگاه دربارهٔ «از بین‌ بردن لکه روی فرش کرمی»

  1. سلام یه سوال آیا شستشوی فرش دربعضی ازقالیشوییها با آب ژاول به فرش آسیب میزنه یا نه؟
    یه فرش طرح ابریشم بافت ترکیه رابا آب ژاول وشامپو فرش شستن مقداری رنگش زرد شده با چه موادی باید شست تاسفیدوبه شکل اولش برگرده لطفا راهنماییم میکنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

$img_src = $post['image']; $img_alt = $post['alt'];