مزایای قالیشویی با دستگاه

مزایای قالیشویی با دستگاه
فهرست مطالب

مزایای قالیشویی با دستگاه؛ کاهش آسیب های احتمالی شستشوی فرش! آیا می خواهید تا اطلاعاتی در این زمینه کسب کنید؟ شستشوی فرش با دستگاه تمام اتوماتیک چگونه انجام می شود؟ قالیشویی با دستگاه های اتوماتیک چه مزایایی دارد؟ قالیشویی مدرن بهتر است یا سنتی؟ برای شستشوی فرش با دستگاه به کجا مراجعه کنیم؟

فرش و قالی به عنوان قدیمی ترین اثاثیه در منازل ایرانی شناخته می شوند. فرش نیز مانند هر کالای دیگری به تعمیر، نگهداری و شستشو نیاز دارد. امروزه صفر تا صد خدمات شستشوی فرش و قالی توسط شرکت های بزرگی با عنوان قالیشویی انجام می شود. شما می توانید برای شستشوی فرش های خودتان به قالیشویی امین اوغلی مراجعه کنید. فرش ها در قالیشویی با دستگاه های اتوماتیک انجام می شوند که مزیت های زیادی به همراه دارد. در ادامه برخی از مزایای قالیشویی با دستگاه را بررسی می کنیم!

قالیشویی با دستگاه چگونه انجام می شود؟
قالیشویی با دستگاه چگونه انجام می شود؟

قالیشویی با دستگاه چگونه انجام می شود؟

جالب است بدانید، قالیشویی یا شستشوی فرش توسط دستگاه با استفاده از مواد شوینده مناسب فرش، برای تمیز کردن آن و از بین بردن لکه های روی فرش انجام می شود. در حقیقت، دستگاه ها به دلیل داشتن فناوری های روز دنیا، کیفیت و سرعت شستشوی فرش ها را افزایش می دهند. مجهز بودن دستگاه شستشو به موتور حرکتی باعث یکنواخت شدن فرایند شستشوی فرش می شود. همچنین استفاده از دستگاه ها برای شستن فرش ها از رشد باکتری ها جلوگیری می شود. دستگاه ها فرایند لکه بری و استفاده از مواد شوینده برای هر نوع فرش را کاملا دقیق و با کیفیت بالایی انجام می دهند.

تجهیزات اتوماتیک موجود در قالیشویی ها محصول دنیای علم و صنعت امروزی هستند که ایمنی بالایی دارند و فرش ها و قالی ها را از جهات مختلفی می شویند. در زمان شستشو با ماشین های اتوماتیک، فرش به داخل دستگاه منتقل می شود و بلافاصله خیس می شود. بعد از آن اپراتور دستگاه با انتخاب نوع مناسب مواد شوینده، آن را روی فرش پخش می کند و بعد از شستشوی فرش با بررسی های خاص، فرش با دستگاه های فشار قوی آبکشی می شود. برس های دستگاه نیز شستن فرش را بهتر انجام می دهند. در قالیشویی امین اوغلی، فرش ها و قالی های مشتریان با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات اتوماتیک انجام می شود.

قالیشویی با دستگاه چه مزایایی دارد؟
مزیت های قالیشویی با دستگاه

قالیشویی با دستگاه چه مزایایی دارد؟

در حال حاضر با توجه به پیشرفت و توسعه علم و فناوری، دستگاه ها و تجهیزات مختلفی به ویژه دستگاه های قالیشویی ایجاد شده اند. به طوری که بعضی از آنها قابلیت شستشوی سریع تر فرش را برای مشتریان فراهم می کنند. قالیشویی با تجهیزات اتوماتیک و استفاده از خدمات قالیشویی امین اوغلی مزیت های فوق العاده ای به همراه دارد. در ادامه برخی از مزایای قالیشویی با دستگاه های اتوماتیک را بررسی می کنیم:

صرفه جویی در مصرف انرژی و نیروی انسانی

یکی از مزایای قالیشویی با دستگاه های اتوماتیک، صرفه جویی در انرژی و نیروی کار است. تجهیزات اتوماتیک در قالیشویی ها به دلیل طراحی خاصی که دارند، نیاز به نیروی کار انسانی را کاهش می دهد. دستگاه های اتوماتیک برای تنظیم دقیق فرایند شستن فرش ها مجهز به برد الکترونیکی پیشرفته هستند. با وجود این برد پیشرفته دیگر به نیروی انسانی زیادی برای شستشوی فرش نیاز نیست. اپراتور دستگاه تنها باید نوع شستشو را متناسب با نوع فرش انتخاب کند.

کیفیت بالای شستشوی فرش

یکی دیگر از مزایای قالیشویی با دستگاه این است که کیفیت شستشو بالا می رود. اگر فرش ها و قالی های شما با کیفیت پایینی شستشو شوند، زیبایی و درخشانی خودشان را از دست می دهند. همچنین عوامل مختلفی مانند مواد شوینده، استفاده از تجهیزات استاندارد، نحوه خشک کردن و…. روی کیفیت شستشوی فرش ها تاثیر می گذارند. در شرکت های قالیشویی معتبر، فرش های مشتریان با استفاده از تجهیزات اتوماتیک و استاندارد در 5 مرحله شستشو می شوند. همچنین در این روش شستشوی فرش ها به صورت تخصصی و متناسب با الیاف و بافت فرش انجام می شود.

خشک کردن اصولی فرش

علاوه بر مزایای گفته شده، فرش ها در قالیشویی به صورت اصولی خشک می شوند. توجه داشته باشید که در شرکت های قالیشویی، فرش ها و قالی های مشتریان به دور از نور خورشید خشک می شوند. خشک کردن فرش ها در معرض نور آفتاب باعث می شود تا آنها کمرنگ شوند. شیوه خشک کردن فرش ها در قالیشویی ها مهم است. طوری که در این مراکز فرش ها در داخل گرماخانه هایی با دمای مناسب خشک می شوند.

از دیگر مزایای قالیشویی با دستگاه میتوان به موارد زیر اشاره داشت

خاک گیری و پرزگیری فرش با دستگاه مخصوص

یکی دیگر از مزیت های قالیشویی با دستگاه این است که عملیات خاک گیری، پرزگیری فرش و قالی با تجهیزات خاصی انجام می شود. شستشوی فرش ها با تجهیزات روز دنیا انجام می شود و توان جسمی و نیروی کار انسانی برای شستشوی فرش نیاز نیست. همچنین فرش ها با استفاده از نوارهای نقاله ای در قالیشویی ها جابجا می شوند.

آبکشی فرش ها به صورت اصولی

شستشوی فرش ها در قالیشویی ها برخلاف روش های قدیمی یا سنتی با دستگاه های اتوماتیک و به صورت یک دست و بر اساس زمان بندی مشخص شده توسط نیروی کار ماهر انجام می شود. در قالیشویی ها دستگاه های جدیدی برای خارج کردن آب کثیف از فشار آب به جای دستگاه شلاق زن استفاده می شود. دستگاه های آبگیر متناسب با فرش بوده و در زمان آبگیری یا آبکشی فرش آسیب نمی بیند. در قالیشویی امین اوغلی، فرش ها به صورت اصولی آبکشی می شوند و هیچ آسیبی به فرش وارد نمی شود.

عدم تاثیر شرایط جوی در خشک کردن
مزیت های بارز قالیشویی با دستگاه

عدم تاثیر شرایط جوی در خشک کردن

یکی دیگر از مزایای شستن فرش ها با تجهیزات اتوماتیک در قالیشویی این است که برخلاف روش قدیمی، شرایط جوی مثل برف و باران بر خشک شدن فرش تاثیری نمی گذارد و به دلیل استفاده از دستگاه های مخصوص، فرش طی زمان بندی مشخص شده آماده می شود. استفاده از مواد شوینده مخصوص فرش مانند شامپو فرش های صنعتی یا مواد شوینده مناسب انجام می شود.

میزان رضایت شما از این مطلب
اشتراک‌گذاری در:

برای سفارش خدمات قالیشویی از چند روش می‌توانید استفاده کنید.

1. روش آنلاین

  • برای بهره‌مند‌شدن از تخفیفات ویژه می‌توانید از منوی بالا گزینه سفارش آنلاین شستشو را کلیک کنید.

2. تماس با تلفن 1742 بدون کد تماس داشته باشید

3. همچنین می‌توانید با شعبات قالیشویی امین اوغلی در سراسر تهران تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *