قیمت شستشوی فرش ماشینی سال 1402

فهرست مطالب

قیمت شستشوی فرش ماشینی می‌تواند با توجه به قدمت و کیفیت فرش، ابعاد آن، نیاز داشتن یا نداشتن فرش به رفو و تعمیر و… متفاوت می‌باشد. هر چند که شستشوی فرش ماشینی در مقایسه با شستشوی انواع فرش‌های دستبافت و ابریشمی ظرأفت در کار کمتری را می‌طلبد. همچنین در زمان کوتاهتری انجام می‌پذیرد. اما این کار نیز نیازمند استفاده از مواد شوینده‌ای خاص و متد‌های شستشوی منحصر به فرد است. قیمت شستشوی فرش ماشینی در مقایسه با انواع فرش‌های دستباف به قیمت کمتری محاسبه می‌شود. قالیشویی امین اوغلی کمترین هزینه با بهترین کیفیت را ارائه می‌دهد.

قیمت شستشوی فرش ماشینی
قیمت شستشوی فرش ماشینی سال 1402

قیمت شستشوی فرش ماشینی آسیب دیده

انواع فرش‌ها از جمله فرش‌های ماشینی ممکن است بر اثر قدمت و استفاده بیش از حد آسیب ببینند. همچنین براثر حوادثی چون بید خوردگی، تماس با ابزار برنده وسوختگی هم می‌توانند آسیب ببینند. هر فرش آسیب دیده‌ای ظاهری ناخوشایند پیدا می‌کند. در صورت عدم اقدام به موقع نسبت به ترمیم، روز به روز حجم آسیب آن افزایش می‌یابد. فرش‌های آسیب دیده بر اثر شستشو نیز آسیب بیشتری می‌بینند. هنگام سپردن فرش‌های آسیب دیده و نیازمند به ترمیم، ابتدا آن‌ها را رفوگری می‌کنند. سپس شستشو می‌نمایند.

قالیشویی امین اوغلی

در مورد فرش‌های ماشینی که نیاز به رفو و ترمیم داشته باشند. قیمت شستشوی فرش ماشینی بیشتر از زمانی می‌شود که فقط از خدمات شستشوی یک مرکز قالیشویی استفاده شود. قیمت رفوگری و ترمیم فرش نیز بسته به میزان آسیب آن دارد. در برخی مواقع همچون سوراخ شدن فرش توسط چاقو حجم آسیب کمتر است. در حالی که در مورد حوادثی چون سوختگی یا پوسیدگی بر اثر رطوبت حجم آسیب می‌تواند بسیار بالا باشد.

مقاله پیشنهادی ما به شما:  معرفی انواع موکت

ابعاد فرش ماشینی

همانطور که گفتیم فرش‌های دستبافت، فرش‌های ابریشمی غالبا به قیمت بالاتری نسبت به فرش‌های ماشینی شسته می‌شوند. در مورد شستشوی دو فرش ماشینی از آنجایی که تفاوت در جنس دو فرش وجود ندارد. در صورت قدمت برابر فرش‌ها تنها عامل تأثیرگذار بر قیمت قالیشویی اندازه فرش می‌باشد. این، مسأله‌ای واضح است. برای شستشوی فرش با ابعاد بزرگتر مواد شوینده بیشتری مصرف می‌شود. زمان زیادی اختصاص می‌یابد، آب بیشتری مصرف می‌شود. این عوامل باعث افزایش قیمت شستشوی آن می‌گردند.

فرش‌ها از جمله کالا‌های لوکس محسوب می‌شوند که حفظ سلامت آن‌ها، شستشوی اصولی، نگهداری و مراقبت فرش امری ضروری است. مراکز قالیشویی معتبر بهترین مراکزی هستند که می‌توانید در مورد شستشوی استاندارد و اصولی فرش‌های خود به آن‌ها اطمینان نمایید.

اشتراک‌گذاری در:
سفارش فروی قالیشویی

برای سفارش خدمات قالیشویی از چند روش می‌توانید استفاده کنید.

1. روش آنلاین

  • برای بهره‌مند‌شدن از تخفیفات ویژه می‌توانید از منوی بالا گزینه سفارش آنلاین شستشو را کلیک کنید.

2. تماس با تلفن 1742 بدون کد تماس داشته باشید

3. همچنین می‌توانید با شعبات قالیشویی امین اوغلی در سراسر تهران تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

$img_src = $post['image']; $img_alt = $post['alt'];