قویترین لکه بر فرش

لکه بر فرش

دارابودن قویترین لکه بر فرش یکی از نشانه‌های برترین قالیشویی است. قالیشویی امین اوغلی دارای ویژگی‌هایی است که آن را به یک برند شناخته شده تبدیل نموده است.

یکی از دلایل مهم ارسال فرش‌ها به قالیشویی نظافت و شستشوی آنها است. قبل از شروع شستشو با کمک لکه بر فرش تمام آلودگی‌ها پاک می‌گردد.

لکه‌هایی که بروی فرش وجود می‌آید، دارای جنس‌های مختلفی است و نیاز به موادی مخصوص برای ازبین‌بردن دارند. قوی‌ترین لکه بر فرش امکان پاک‌کردن انواع لکه‌ها را دارد.

قالیشویی در مراکزی احداث می‌شود که شرایط مناسب شستشو در آن فراهم شده باشد. زمانی مجوز برای قالیشویی صادر می‌شود که استانداردهای لازم برای کار را داشته باشد.

تجهیزات و لکه‌برداری برای قالیشویی استفاده می‌شود که فرش‌ها را با بهترین کیفیت شستشو می‌دهد. فرش از وسایل مهم و ضروری در هر خانه ایرانی است و به دلیل استفاده مداوم از آنها نظافت آن ضروری است.

بهترین کیفیت شستشو در قالیشویی مدرن

بهترین کیفیت شستشو و قویترین لکه بر فرش در قالیشویی بکار می‌رود. قالیشویی‌هایی که در حال حاضر در شهرها وجود دارند دارای امکانات کاملی هستند. از بدو ورود تا خروج فرش تمام مراحل شستشو کاملاً مکانیزه است.

 دستگاه‌های لازم برای جابه‌جایی فرش و آبکشی و شستشو با مواد شوینده توسط دستگاه‌‌‌‌‌های‌‌‌کاملا خودکار انجام می‌‌‌شود. دستگاه‌ها کاملاً مکانیزه و یا دستی هستند و تاروپود فرش را به‌خوبی نظافت می‌کنند.

قویترین لکه بر فرش در قالیشویی بکار می‌رود و به همین دلیل در پایان کار، فرش‌ها بسیار تمیز می‌شوند. علاوه بر کارگرهای باتجربه و دستگاه‌‌‌‌های تمام اتوماتیک، مواد شوینده و لکه بر نیز در نتیجه کار شستشو بسیار تأثیرگذار است.

دستگاه‌‌‌‌‌‌های متعددی در قالیشویی موجود است و هرکدام برای بخشی از شستشو بکار می‌روند. به دلیل استفاده از دستگاه نظافتی اتوماتیک، فرش‌ها کاملاً یکنواخت می‌شود.

باید توجه داشته باشید که قویترین لکه بر فرش با درصد‌‌‌‌‌های مختلفی باتوجه‌به نوع لکه و مقدار آن در شستشو بکار می‌‌‌‌‌‌روند. با مقایسه بسیار ساده بین انواع کارگاه‌‌‌‌های قالیشویی به‌خوبی متوجه کیفیت شستشو خواهید شد.

لکه بر مخصوص برای فرش دستبافت

تاروپود و نحوه بافت فرش در نحوه شستشوی آن تغییراتی ایجاد می‌کند. قویترین لکه بر فرش برای فرش دستبافت با لکه بری که برای فرش‌های دیگر به کار می‌رود، تفاوت دارد.

افرادی که در قالیشویی فعالیت می‌کنند، دارای وظایف مشخصی هستند. نیروی خدماتی که برای لکه بری تعیین شده است توانایی بررسی فرش‌ها را داشته و موادی مناسب برای شستشو را انتخاب می‌کند.

جنس فرش نیز در تعیین لکه بر تأثیرگذار است. لکه برهای قوی برای تاروپود حساس مورداستفاده قرار نمی‌گیرند. غلظت ماده‌ای که برای لکه بری بکار می‌رود باتوجه‌به غلظت لکه‌ای که ایجاد شده متفاوت خواهد بود.

به دلیل حساسیت‌های مشتریان برای فرش دستبافت و نظافت و نگهداری آنها حتی سالن‌های شستشو نیز متفاوت است. خوشبختانه در قالیشویی‌‌‌‌های امروزی انواع دستگا‌ه‌‌‌‌‌‌های مکانیزه برای شستن و خشک‌کردن فرش‌ها وجود دارد.

افرادی که در قالیشویی برای بخش لکه بری فرش تعیین می‌گردند به انواع مواد دسترسی دارند. نحوه استفاده از این مواد و زمان ماندن آن بر روی قالی نیز متفاوت است.

قویترین لکه بر فرش توانایی پاک‌کردن قدیمی‌ترین و ثابت‌ترین لکه‌‌ها را دارد. مراحل انجام شستشوی فرش کاملاً مشخص است و مواد شوینده و آب مصرفی برای شستشوی فرش دستبافت نسبت به روش دستی کاملاً به‌صرفه است.

قویترین-لکه-فرش

لکه بر فرش

شستشوی انواع فرش ماشینی با دستگاه‌های مکانیزه

قالیشویی در چندین سال گذشته بسیار پررونق شده است و دلیل آن مزیت‌های بسیار زیاد آن است. در زمان گذشته فرش‌‌‌ها را در خانه می‌شستند و علاوه بر سختی کار تمیز شدن و خروج مواد شوینده و آب داخل فرش‌ها نیز به‌درستی انجام نمی‌شد.

دستگاه‌های کاملاً خودکار در این مراکز در حال کار هستند و فرش‌ها با هر نوع آلودگی و لکه‌ای که وارد قالیشویی شوند با قویترین لکه بر فرش شسته می‌شوند.

فرش ماشینی با هر‌‌‌‌اندازه و تعداد شانه‌ای که باشد در قالیشویی شسته می‌‌‌‌شود و جابه‌جایی آنها لحظه ورود تا خروج از قالیشویی با ماشین مخصوص انجام می‌شود.

با وجود دستگاه‌‌‌های پیشرفته شستشو، تمام بخش‌های فرش به‌صورت کاملاً یکنواخت تمیز می‌گردد. آبگیری و مکش آن از داخل فرش نیز موجب خشک‌شدن سریع آن می‌گردد.

علاوه بر نظافت اولیه و شستشو با مواد شوینده مناسب، لک و کثیفی‌های فرش ماشینی با قویترین لکه بر فرش از بین می‌رود. دستگاه‌های شستشو نیز متعدد هستند و از هرکدام برای نظافت انواع متعدد فرش باتوجه‌به کیفیت استفاده خواهد شد.

 

انواع خدمات شستشوی فرش در قالیشویی امین اوغلی

 

قالیشویی امین اوغلی در لیست بهترین کارگاه‌های شستشوی فرش وجود دارد. لیست کاملی از خدمات در این مرکز ارائه می‌شود. علاوه بر شستشوی قالی، قوی‌ترین لکه بر فرش را برای نظافت و پاک‌کردن لکه‌ها بکار می‌برند.

رفوگری قالیشویی امین اوغلی از جمله کامل‌ترین کارگاه‌ها از نظر خدمات است و حتی فرش‌هایی که نیاز به رفو داشته باشند، در این مکان ترمیم می‌گردند.

قالی در همه خانه‌‌ها موجود است و جمله وسایلی است که در طول سال با کثیفی‌های زیادی روبرو می‌شود. انواع لکه‌ها باتوجه‌به نوع ماده‌‌‌ای که بر روی فرش ریخته شده وجود می‌آید. لکه برهای متعددی در بازار موجود است.

ترکیبات انواع لکه بر باتوجه‌به ماده‌‌‌‌‌ای که در لکه وجود دارد، تولید و وارد بازار می‌شود. نحوه آماده نمودن قویترین لکه بر فرش نیز در قالیشویی امین اوغلی برای ازبین‌بردن لکه‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد.

زمانی که یک مجموعه‌ای مانند امین اوغلی در بین کارگاه‌های قالیشویی در رتبه بسیار عالی قرار می‌گیرد، عوامل متعددی در این جایگاه تأثیرگذار است.

کیفیت شستشو از جمله مهم‌ترین عوامل در رتبه‌بندی قالیشویی است. برای اینکه شستشو در بهترین حالت انجام شود، نیاز به امکانات کافی وجود خواهد داشت. قویترین لکه بر فرش در قالیشویی مورد‌‌‌‌استفاده قرار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرد که دارای بهترین سرویس خدمات و جلب رضایت مشتریان است.

قالیشویی

 

 

شناسایی نوع لکه بر برای نظافت و شستشو

 

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی امین اوغلی به ترتیب انجام می‌شود و می‌توان مرحله لکه‌گیری فرش را از مهم‌ترین مراحل به شمار آورد.‌‌‌‌‌‌انواع مختلفی از مواد بر روی قالی ریخته می‌شود که لکه‌‌‌ها‌‌‌‌‌یی با شکل مختلفی را ایجاد می‌کنند.

زمانی که فرش به داخل قالیشویی وارد می‌‌‌‌‌‌‌شود، قبل از شروع شستشو،‌کارهایی به‌عنوان نظافت و تمیزکاری اولیه مانند گرفتن خاک فرش انجام می‌شود.   

لکه‌گیری از مراحل مهم در قالیشویی امین اوغلی است و از قویترین لکه بر فرش برای لکه‌گیری استفاده می‌شود. ترکیبات لکه برها می‌تواند بر روی رنگ قالی تأثیر بگذارد، بنابراین قبل از اینکه شستشو و لکه بری رنگ قالی را تغییر دهد، تثبیت رنگ برای آن انجام می‌شود.

قویترین لکه بر فرش توانایی پاک‌کردن هر نوع لکه‌‌‌ای را دارد. با وجود استفاده از لکه برها هیچ‌گونه آسیبی به رنگ قالی وارد نمی‌شود زیرا با کمک مواد تثبیت‌کننده رنگ ثابت شده است.

مواد شوینده‌‌‌‌‌ای که با کمک دستگاه‌‌ها فرش را شستشو داده و تمیز می‌کند نیز از جمله مواد مهم و مؤثر در نظافت قالی است.

 

 

افراد باتجربه لکه بری فرش را انجام می‌دهند

 

قبل اینکه از قویترین لکه بر فرش استفاده کنید باید نوع لکه به‌خوبی شناسایی شود. این مواد دارای ترکیبات مختلفی هستند و برای ازبین‌بردن لکه‌‌‌‌‌‌‌‌هایی با جنس‌های مختلف کاربرد دارند.

قالیشویی که کیفیت شستشو در آن مهم باشد، برای ازبین‌بردن لکه‌‌ها به موارد مهمی توجه می‌کند. لکه‌گیرها در واقع حلال‌هایی با جنس‌هایی مختلف هستند که مواد ریخته شده بر روی قالی در آن حل خواهد شد.

حلال باید به‌گونه‌ای انتخاب شود که به قالی آسیبی وارد نکند. به همین دلیل فرش دستبافت و یا فرش ماشینی می‌تواند در نوع انتخاب لکه بر مؤثر باشد.

 

نکته قابل‌توجه در مورد پاک‌کردن لکه این است که زمانی که ماده‌ای بر رو قالی ریخته می‌شود هر نوع حلال و یا ماده را برای پاک‌کردن آن استفاده نکنند. زیرا با این کار ممکن است در قالیشویی لکه بری بسیار سخت‌تر شود.

 

بهترین کارگاه شستشوی فرش چه لکه‌هایی را از بین می‌برد؟

قالی در مکان‌های مختلفی استفاده می‌شود و محل سکونت و خانه یکی از این محل‌ها می‌باشد. امکان ریخته شدن مواد مختلفی بر روی قالی وجود دارد. روش‌های خانگی مختلفی برای ازبین‌بردن لکه‌های به وجود آمده بر روی قالی پیشنهاد شده است.

در برخی نکات از مواد طبیعی برای لکه بری استفاده می‌شود، ولی مواد شیمیایی نیز برای ازبین‌بردن لکه‌ها وجود دارد.

 قویترین لکه بر فرش با غلظت‌های مختلف برای پاک‌کردن لکه‌ها استفاده می‌‌‌‌‌شود. لکه‌ها از جنس چربی، مواد پروتئینی، رنگ، دوده،‌‌‌‌‌آبمیوه و… با ترفندهای متفاوتی پاک می‌شود. نکته مهم این است که هر چه لکه بیشتر بر روی فرش باقی بماند، لکه بری سخت خواهد شد.

در قالیشویی امین اوغلی، مشتریان هر نوع فرش لک شده‌‌ای را تمیز و بدون لکه تحویل می‌گیرند. اگر در خانه با لکه بری آشنا نبودید، موجب ثابت شدن لکه بر روی فرش نشوید و آن را به قالیشویی امین اوغلی بسپارید. قویترین لکه بر فرش در این مجموعه آلودگی‌ها را پاک می‌کند.

تجهیزات کامل برای ازبین‌بردن انواع آلودگی‌ها

کارگاه قالیشویی امین اوغلی توانایی شستشوی فرش با بهترین تجهیزات قویترین لکه بر فرش را دارد. با ورود قالی به قالیشویی مراحل به ترتیب برای نظافت و شستشو انجام می‌شود.

افرادی که در این مکان‌ها فعالیت می‌‌‌کنند، کاملاً حرفه‌‌‌‌ای هستند و قالی‌ها را بدون هیچ‌گونه آسیبی به صاحبان آن تحویل می‌دهند.

 

بالاترین کیفیت شستشو فرش با انواع دستگاه‌ها

اگر برای لکه بری فرش در خانه اقدام نمایید، نتیجه کار همانند کار در قالیشویی نخواهد بود. وجود ابزارهایی قدرتمند و قویترین لکه بر فرش نتیجه نظافت در قالیشویی را تغییر می‌دهد.

آنچه که برای مشتریان بسیار اهمیت دارد، کیفیت شستشوی فرش است. در حال حاضر تعداد کارگاه‌های قالیشویی بسیار زیاد است ولی مردم قالیشویی‌هایی را انتخاب می‌کنند که نتیجه شستشو در آنها بسیار عالی باشد.

دستگاه‌هایی فرش را با مواد شوینده می‌پوشانند و سطح و عمق فرش را به‌خوبی با مواد آغشته می‌کنند. دستگاه‌هایی نیز برای شستشوی قالی با آب هستند و در این حالت آب به‌درستی از فرش عبور می‌کند و هیچ‌گونه ماده‌ای درون آن باقی نمی‌ماند.

قبل از شستشوی کل فرش، باید لکه بری و پاک‌کردن مواد خارجی ازروی فرش بامهارت انجام شود. قویترین لکه بر فرش توانایی جداکردن انواع آلودگی را از تاروپود قالی دارد.

در سال‌های گذشته که قالی‌‌ها معمولاً در خانه‌ها شسته می‌شدند جابه‌جایی و خشک‌کردن آنها نیز سخت بود، ولی در حال حاضر خشک‌کردن فرش با کمک دستگاه‌‌‌های مخصوص است. به دلیل مکانیزه شدن مراحل شستشو، تحویل قالی در زمان بسیار کمی امکان‌پذیر است. در صورت نیاز به ترمیم قالی‌ها این کار توسط رفو گران انجام خواهد شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *