قالیشویی نزدیک به ستاری در غرب تهران

فهرست مطالب
قالیشویی نزدیک به ستاری در غرب تهران
قالیشویی نزدیک به ستاری

کشور ما در میان مردم جهان با فرش ایرانی شناخته می شود به طوری که در خانه هر ایرانی چند قطعه از آنها یافت می شود. همه ساله بسیاری از مردم به فکر شستشوی فرش های منازل خود توسط قالیشویی ها می افتند. با توجه‌به مراکز قالیشویی نزدیک به ستاری، قصد داریم تا در این نوشته مطالبی را در رابطه با انتخاب قالیشویی بیان کنیم.

هر آنچه که در رابطه با شستشوی قالی و فرش باید بدانید

 • اولین سوالی که برای بسیاری از مردم پیش می آید این است که کدام فرش ها را می توان شست؟ در جواب این سوال بایستی بگوییم که تقریبا هر فرشی را می توان شست، ولی روش شستشوی آنها یکسان نیست. ما به عنوان مرکز فعال و با تجربه در زمینه قالیشویی نزدیک به ستاری در تهران، بر اساس نوع فرش شما نحوه شستشوی مناسب آن را انتخاب می کنیم.
 • آیا شستشوی فرش و قالی زمان خاصی دارد؟ جواب این سوال به شرایط آب و هوایی منطقه بستگی دارد. به طور کلی توصیه می شود که در فصل هایی از سال که احتمال بارش کمتر است و آفتاب گرمای بیشتری دارد اقدام به شستن فرش و قالی کنید. با این حال، در شرایط آب و هوایی تهران، چنین موضوعی چندان صادق نیست و هر ماه و فصلی از سال مناسب است.
 • آیا لازم است که هر سال فرش های منزلتان را بشویید؟ شستن فرش به خودی خود آسیبی به فرش شما وارد نمی کند ولی شستشوی زیاد فرش با دستگاه های قالیشویی و با مواد شیمیایی، عمر فرش شما را کاهش خواهد داد. توصیه می کنیم که با جاروبرقی و شامپوی مخصوص فرش آنها را تمیز کنید و فقط در صورت از دست رفتن شفافیت فرشهایتان، آنها را به قالیشویی های مجاز بسپارید تا شفافیت را به فرشهایتان بازگردانند.
مقاله پیشنهادی ما به شما:  نحوه انتخاب قالیشویی مناسب

معیارهای انتخاب قالیشویی چیست؟

  • داشتن پروانه کسب در زمینه قالیشویی
  • دارا بودن سابقه و تخصص چند ساله در این حوزه
  • استفاده از مواد شوینده مناسب
  • داشتن فضای کافی برای خشک کردن فرشها
  • سرعت مناسب در ارائه خدمات
  • شفاف بودن بندهای قرارداد با مشتریان
  • ارائه بیمه خسارت احتمالی به فرش و یا پذیرفتن مسئولیت هر گونه آسیب احتمالی
  • و در نهایت هزینه شستشوی هر متر فرش

شما با انتخاب قالیشویی مناسب که حائز این شرایط باشد می توانید از کیفیت خدمات و سلامت فرش های خود اطمینان حاصل کنید. بسیاری از مراکز مجاز و با سابقه از جمله کارگاه ما در مرکز قالیشویی نزدیک به ستاری در غرب تهران، چنین خدماتی را به شما ارائه خواهند داد.

قالیشویی در غرب
معیارهای انتخاب قالیشویی چیست؟

قالیشویی در غرب تهران نزدیک ستاری

منطقه غرب تهران با دارا بودن چندین دفتر و شعبه از کارگاه های قالیشویی، گزینه های مناسبی در اختیار شهروندان قرار می دهد. مرکز ما نیز به عنوان یکی از فعالترین کارگاه های قالیشویی نزدیک به ستاری ، قالیشویی امین اوغلی با دارا بودن مدیریتی باتجربه و با تعهد آماده ارائه بهترین خدمات به شهروندان است. به منظور مشاوره و بهره مندی از خدمات قالیشویی در سریعترین زمان و با بهترین کیفیت، با همکاران ما تماس بگیرید.

اشتراک‌گذاری در:
سفارش فروی قالیشویی

برای سفارش خدمات قالیشویی از چند روش می‌توانید استفاده کنید.

1. روش آنلاین

 • برای بهره‌مند‌شدن از تخفیفات ویژه می‌توانید از منوی بالا گزینه سفارش آنلاین شستشو را کلیک کنید.

2. تماس با تلفن 1742 بدون کد تماس داشته باشید

3. همچنین می‌توانید با شعبات قالیشویی امین اوغلی در سراسر تهران تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

$img_src = $post['image']; $img_alt = $post['alt'];