قالیشویی در هفت تیر

قالیشویی در هفت تیر

در خانه هر ایرانی فرش، از قسمت‌های ارزشمند کاربردی و هنری بکار رفته درپوشش و دکوراسیون به‌حساب می‌آید. به همین علت هم سپردن قالی‌ها برای شستشو یا ترمیم، باید بادقت و توجه کافی انجام شده و به ‌مجموعه معتبر و تحت پوشش اتحادیه باشد.

 

کارخانه هفت‌تیر یکی از همین مجموعه‌ها محسوب می‌شود. قالیشویی در هفت‌تیر خدمات متنوع از شستشوی قالی، خدمات رفو، ترمیم ریشه انواع قالی، نیز مبلمان در برنامه کاری امین اوغلی قرار دارد.

 

قالیشویی در هفت‌تیر با استفاده از تجهیزات تمام‌اتوماتیک و کاملاً مدرن و همچنین نیروهای کارشناس و حرفه‌ای عمل شستشوی فرش‌ها را به شکل استاندارد انجام می‌دهد. با مشخص‌بودن قیمت‌های دریافتی موردتوجه بسیاری زیادی از مشتریان قرار گرفته است. کارخانه امین اوغلی یکی از حرفه‌ای‌ترین مجموعه در هفت‌تیر بوده که به‌راحتی می‌توان از طریق راه‌های ارتباطی متفاوت با آنها تماس گرفت.

مراحل شستشوی فرش در هفت‌تیر

قالی یکی از زیبا و قدیمی‌ترین صنایع ایران محسوب می‌شود که هم  به‌صورت دستی و ماشینی تولید می‌گردد. امروزه در همه خانه‌های ایرانی فرش و قالی وجود دارد که مورداستفاده روزمره قرار می‌گیرد. برای اینکه بتوان قالی‌ها را سالم نگه داشت و از آلودگی‌ها محافظت کرد، لازم است که هرچند ماه یکبار مورد شستشو قرار بگیرند.

 

در سال‌‌های اخیر که استقبال از مجموعه قالیشویی بسیار زیاد شده و به علت وجود خانه‌های آپارتمانی و نبود فضای کافی بیشتر خانواده‌ها قالی‌های خود را به مراکز قالیشویی‌ها می‌سپارند.

 

اکثر در قالیشویی‌‌های مدرن و پیشرفته مراحل شستشوی فرش به‌صورت کاملاً استاندارد طی شده که ضمن شستشوی فرش‌ها و تمیزشدن بافت و الیاف فرش هیچ‌گونه آسیبی به آن وارد نگردد. قالیشویی در هفت‌تیر یکی از مجهز‌ترین مراکزی است که می‌توان با خیال آسوده برای شستشوی انواع قالی و مبلمان را انتخاب کنید. در این قسمت قصد داریم تا به مراحل شستشوی فرش در هفت‌تیر بپردازیم.

انتقال فرش‌ها

اولین مرحله تحویل‌گرفتن قالی‌ مشتریان و انتقال آن به کارخانه است.

 

بررسی اولیه فرش

قبل شروع شستشو کارکنان مجرب و آموزش‌دیده این قالیشویی در هفت‌تیر قالی‌ها را به‌خوبی مورد بررسی قرار می‌‌دهند. تا هرگونه عیب‌وایرادی از قبل مشخص شده تا مطابق با آن عملیات شستشو صورت بگیرد و در صورت هرگونه نیاز به اصلاح و تأمین به‌راحتی به واحدهای مربوطه منتقل شده و توسط آن‌ها برطرف می‌گردد.

 

مرحله خاک‌گیری فرش‌ها

خاک‌گیری قالی با تجهیزات مدرن و پیشرفته صورت می‌گیرد که تمامی خاک از بافت قالی جدا می‌شود، این تجهیزات باعث شده هیچ‌گونه آسیبی به قالی، تار پود آن‌ها وارد نشود و کاملاً تمیز گردد.

 

تثبیت رنگ قالی

تثبیت رنگ قالی به‌خصوص برای قالی‌های دستباف و یا فرش‌هایی که رنگ آنها ثابت نیست در اولویت قرار می‌گیرد، تا طی فرایند شستشو رنگ‌ها درهم مخلوط نشوند، شستشوی این نوع  فرش‌ها باید توسط افراد متخصص و باتجربه صورت بگیرید.

 

فرایند لکه بری

در صورت وجود هرگونه لکه بر روی قالی که در مرحله‌‌های قبل مشخص شده، با استفاده از مواد شوینده باکیفیت و مناسب اقدام به پاک‌کردن لکه‌ها می‌کنند.

شستن فرش‌ها

در این قسمت تمامی فرش به‌صورت یک‌دست توسط دستگاه‌‌های پیشرفته مورد شستشو قرار می‌گیرد.

 

خشک‌کردن فرش

خشک کردن فرش
خشک کردن فرش

مهمترین واصلی ترین مراحل کار درقالیشویی در هفت‌تیراست که با خارج کردن کامل رطوبت و آب ازبافت قالی مانع ایجاد زردی درریشه می‌شود.

 

جمع‌آوری فرش‌ها

فرقی ندارد در کدام خیابان محله هفت‌تیر هستید.

کافی است به‌صورت آنلاین یا تلفنی درقالیشویی هفت‌تیر درخواست دهید.

تا نیروها به محل شما بیایند و قالی شما را تحویل بگیرند.

پس از طی فرایند شستشو، قالی شما درزمان تعیین شده را به منزل شما تحویل می‌دهند.

 

شستشو به روش صنعتی یا سنتی
شستشو به روش صنعتی یا سنتی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی وبا ظهور بهترین و مجهزترین قالیشویی در هفت‌تیر، شستشوی قالی به‌صورت پیشرفته در هفت‌تیر، در تهران کمتر کسی پیدا می‌شود که به‌صورت سنتی به شستشوی فرش بپردازد درواقع  با روش‌های صنعتی (استفاده از دستگاه بخارشوی و مجهز، شامپوهای مخصوص و غیره) شسته می‌شود علاوه بر پاکیزگی بیشتر از تاروپود و رنگ آن محافظت می‌شود. پس از هرگونه شستشوی فرش به‌صورت سنتی دست بکشید و برای خدمات بهترین قالیشویی در هفت‌تیر روی ما حساب کنید.

همان‌طور که می‌دانید شستشوی  قالی، موکت در قالیشویی‌ها بر اساس مترمربع محاسبه می‌شود. دومین عامل دیگر تعیین هزینه، درقالیشویی هفت‌تیر، تعداد خدمات موردنیاز برای قالی است. سومین عامل برای تعیین قیمت، درقالیشویی هفت‌تیر، جنس و نوع فرش مشتری است که باتوجه‌به جنس قالی از محلول‌ها، شوینده‌های مخصوصی و مناسب استفاده می‌شود.

 

شستشوی فرش دستباف قالیشویی در هفت‌تیر

شستشوی قالی‌های دستباف از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

درواقع قالی‌های دستباف نسبت به دیگر فرش‌ها دارای حساسیت بسیار بیشتری هستند.

خیلی از قالی‌های دستباف به دلیل نوع رنگرزی خاص خود در هنگام شستشو رنگ پس می‌دهند

که باید با مواد مخصوص تثبیت رنگ  یا شامپوشویی و یا ابریشم‌دوزی شسته شوند.

پس باید شستشوی فرش‌های دستباف بادقت و توجه بیشتری انجام شود. تا هیچ‌گونه آسیبی به آن‌ها وارد نشود.

اکنون اگر شما هم برای شستشوی قالی دستباف به دنبال بزرگ‌ترین و بهترین قالیشویی در هفت‌تیر هستید روی ما حساب کنید. فرشتان را اتو، لول و پک شده از قالیشویی در هفت‌تیر دریافت کنید.

مهم‌ترین خدمات قالیشویی در هفت‌تیر

درقالیشویی امین اوغلی در هفت‌تیر سعی می‌شود که خدمات متنوعی از جمله موارد زیر ارائه گردند:

شستشوی انواع فرش دستباف

شستشوی انواع فرش ماشینی

خشک‌شویی انواع موکت‌های پرزدار، معمولی

کلیه خدمات نوسازی زیر نظر کارشناس

خدمات نوسازی، تکمیلی قالی توسط متخصص

شما از همهٔ این خدمات درقالیشویی هفت‌تیر می‌توانید بهره‌مند شوید

 

نحوه سفارش آنلاین به قالیشویی در هفت‌تیر

قالیشویی در هفت‌تیر با راه‌اندازی بخش رزرو آنلاین در سایت قالیشویی امین اوغلی شرایط سفارش برای تمامی مشتریان را راحت‌تر ‌ کرده است. به همین دلیل تمامی مشتریان که به دنبال قالیشویی حوالی هفت‌تیر و منطقه هفت‌تیر هستند، با مراجعه به سایت قالیشویی امین اوغلی می‌توانند بخش رزرو آنلاین به‌آسانی سفارش‌های خود را ثبت کنند

ازآنجایی‌که همه کارهای روزمره در حال حاضر به سمت دیجیتال پیشروی کرده است و با تلفن همراه بیشتر کارها همچون خرید،  فروش و آموزش صورت می‌گیرد، ثبت سفارش شستشوی نیز می‌تواند به راحت‌ترین شکل ممکن انجام شود.

قالیشویی امین اوغلی در هفت‌تیر یکی از مراکزی بوده که با تکنولوژی حرکت کرده و در کنار مشتریان گرامی قرار می‌گیرد. این مرکز با طراحی سایت آنلاین برای شرایط ثبت سفارش و پاسخگویی ۲۴ ساعته را فراهم کرده می‌کند.