قالیشویی در غرب تهران در خدمت همشهریان

فهرست مطالب

 قالیشویی در غرب تهران در خدمت همشهریان:

به دنبال بهترین قالیشویی در غرب تهران می گردید؟! ما به شما مجموعه خودمان را معرفی می کنیم که بهترین قالیشویی در غرب تهران است و بهترین خدمات را به مشتریان عرضه می دارد. مجموعه خدماتی ما با سال ها تجربه در زمینه قالیشویی، رفو و ترمیم فرش توانسته است تا نیاز تمامی مشتریان خود را شناسایی کرده و به نحو احسنت برطرف سازد. مجموعه قالیشویی در غرب تهران با ظرفیت بالایی که دارد می تواند پاسخگوی نیاز تمامی مشتریان خود در غرب تهران و در هر فصلی از سال باشد؛ زیرا در محدوده زمانی خاصی اغلب مشتریان اقدام به شستشوی فرش خود می ‌کنند، مثل زمان قبل از عید یا اواخر تابستان که اغلب مشتریان تمایل به شستشوی فرش های منزل خود را دارند به همین خاطر قالیشویی که بتواند پاسخگوی نیاز همه افراد و مشتریان خود باشد و بتواند تمامی مشتریان خود را در غرب تهران پوشش دهد تنها مجموعه ی قالیشویی در غرب تهران می باشد و شما می توانید با اطمینان خاطر در هر زمانی از سال فرش های خود را به ما بسپارید.

اگر شما از اغلب کسانی باشید که تجربه شستشوی فرش در قالیشویی را دارد به خوبی از این موضوع اطلاع دارید که بهترین زمان برای شستشوی فرش شما بین بازه زمانی اردیبهشت تا شهریور ماه است که قالیشویی ها می توانند از نور آفتاب برای ضدعفونی کردن و خشک کردن فرش های شما استفاده کنند، هر چند در مجموعه قالیشویی در غرب تهران شما می توانید بهترین خدمات را دریافت کنید و هیچ تفاوتی نمی کند که در چه فصلی از سال فرش خود را به ما بسپارید. در زمان هایی که ما از نور خورشید بی بهره ایم، با استفاده از تجهیزات مکانیزه و پیشرفته اقدام به خشک کردن، گندزدایی و ضدعفونی کردن فرش های شما می کنیم. شاید بسیاری از مشتریانی که تجربه شستشوی قالی خود را در فصل زمستان داشته اند متوجه شده اند که اکثر قالیشویی ها فرش آن ها را در وضعیتی تحویل می ‌دهد که کاملاً خشک نشده و به اصطلاح نم دارد اما شما در مجموعه قالیشویی در غرب تهران ‌می توانید بهترین خدمات را دریافت کرده و هیچ گونه کم و کاستی در شستشوی فرش خود مشاهده ننمایید.

نکات مهم در شستشوی فرش در قالیشویی در غرب تهران:

پاک کردن فرش از تمامی آلودگی ها به صورت کامل کار زمان بر و تخصصی است که نیازمند نیرو های مجرب با تجهیزات پیشرفته و مواد شوینده تخصصی می باشد. اکثر کسانی که فرش در منزل می شویند از پودر لباسشویی برای شستشوی فرش استفاده می کنند. هر چند که پودر لباسشویی موجب تمیز شدن حداکثری فرش خواهد شد و آن را از بسیاری از آلودگی ها و قارچ ها ضدعفونی می کند اما در نهایت پس از خشک شدن فرش مشاهده می کنید که الیاف فرش دیگر آن لطافت سابق را ندارند و به گونه ای خشک و بد حالت شده اند، به خاطر همین خاطر بسیاری از افراد ترجیح می دهند این کار تخصصی را به عهده قالیشویی ها بسپارند مجموعه قالیشویی در غرب تهران با استفاده از بهترین مواد شوینده متناسب با جنس فرش شما، الیاف و ریشه های فرش را ضدعفونی کرده و از هرگونه آلودگی پاک می کند.

نقش نیروهای مجرب در شستشوی فرش در قالیشویی در غرب تهران:

نیروهای مجرب ما در قالیشویی در غرب تهران با توجه به استحکام الیاف فرش، نوع فرش و ضخامت آن بهترین تجهیزات را برای شستشوی فرش شما انتخاب می کنند. این نیرو های مجرب با دقت فرش های شما را شستشو می ‌دهند و خشک می کنند و اگر فرش نیاز به رفو داشته باشد، با هنر و ظرافتی که در کارشان دارند، این وظیفه خطیر را به خوبی انجام خواهند داد؛ در واقع ما به شما می ‌توانیم بگوییم که فرش های کهنه  و آلوده خود را  به ما بسپارید و یک فرش نو و پاکیزه تحویل بگیرید.

استفاده از تجهیزات پیشرفته در قالیشویی در غرب تهران:

مجموعه قالیشویی در غرب تهران با استفاده از بهترین تجهیزات و به روز ترین وسایل شستشوی فرش توانسته تا شستشوی انواع فرش را به صورت تخصصی انجام دهد و با کمترین میزان آسیب به الیاف فرش بیشترین نتیجه را در پاکیزه کردن آن داشته باشد، به طور قطع تجهیزاتی که برای شستشوی فرش های با نخ ابریشم به کار می ‌روند و تجهیزاتی که در شستشوی فرش های دستباف و ضخیم به کار گرفته می شوند، بسیار متفاوت است. همین طور که می دانید اکثر فرش های دستباف که با شستشو رنگ پس می دهند، نیازمند تجهیزات خشک کننده سریع می باشند که رنگ های آنها در قسمت ها و نقش های مختلف فرش با همدیگر مخلوط نشود و ریشه های فرش را تحت تاثیر قرار ندهد، استفاده از مواد تخصصی و همچنین تجهیزات تخصصی در شستشوی این گونه فرش ها بسیار حائز اهمیت است.

 شستشوی فرش به روش اسلامی در قالیشویی در غرب تهران:

در بین مسلمانان طهارت بسیار حائز اهمیت است. تمام تلاش ما در قالیشویی در غرب تهران بر این موضوع است که پس از شستشو و پاک کردن کامل فرش آن را به روش اسلامی آبکشی کنیم تا از هر گونه آلودگی و نجاست احتمالی پاک شود زیرا مجموعه ی ما به عنوان یک مجموعه اسلامی که از مسلمانان تشکیل شده است بر این باور است که اگر فرشی را به ما سپرده می شود، ممکن است دارای نجاست احتمالی باشد پس اگر نجاست برطرف نشود و فرش به روش اسلامی پاک نگردد چنانچه فردی بر روی آن نماز گذارد گناه قبول شدن نماز او بر گردن ما خواهد بود بنابراین سعی خود را می کنیم تا این نکته را همواره مد نظر داشته باشیم و پس از شستشوی کامل فرش، آن را به روش اسلامی آبکشی خواهیم کرد و شما هیچگونه نگرانی بابت این موضوع نخواهید داشت.

شستشوی فرش کهنه و پوسیده در قالیشویی در غرب تهران:

برخی از مشتریانی که به ما مراجعه می‌ کنند، فرش هایی را به ما تحویل می ‌دهند که میتوان گفت کاملاً پوسته شده اند و به هر دلیلی که این مشتریان این فرش ها را نگه داشته اند، ما وظیفه داریم که به همان صورتی که تحویل گرفته ‌ایم آن را تحویل دهیم. شستشوی اینگونه فرش ها بسیار کار دشواری است و نیازمند وقت بیشتری می باشد به همین خاطر به شما اطمینان می دهیم که نهایت سعی خود را در شستشو و حفظ کیفیت فرش شما خواهیم کرد و اگر فرشی دارید که به یادگار نگه داشته اید یا به هر دلیلی به آن علاقه مند هستید می توانید با خیال راحت آن را به ما بسپارید تا بهترین خدمات را تحویل بگیرید.

شستشوی فوری فرش توسط قالیشویی در غرب تهران:

 قالیشویی در غرب تهران با سرویس فوری، توانسته تا خدمتی ویژه را در راستای برطرف کردن نیاز بسیاری از همشهریان خود به انجام رساند. بسیاری از شما عزیزان نیاز به شستشو سریع و فوری فرش خود را دارید و ما می ‌توانیم در اسرع وقت این خدمت را برای شما انجام دهیم. حداقل زمانی که برای شست و شوی فرش شما نیاز داریم بین دو تا سه روز است که البته این خدمات نیاز به پرداخت مبلغ جداگانه ای دارند اما اگر شما به هر دلیلی نیاز به شستشوی فوری فرش خود داشته باشید ما می توانیم به راحتی و در اسرع وقت این کار را برای شما انجام دهیم.

چه عواملی موجب پوسیدن فرش شما می شود؟ مهمترین عاملی که در پوسیدگی فرش ها تاثیر گذار است وجود رطوبت و نم می باشد. اگر یک فرش به طور مداوم در معرض رطوبت و نم قرار بگیرد به زودی پوسیده خواهد شد و الیاف آن از هم گسسته می شود. علاوه بر این عواملی همچون ریختن اسید یا سایر مواد خورنده بر روی فرش ها می توانند موجب آسیب رسیدن به بافت و الیاف فرش شود. خدماتی که توسط قالیشویی در غرب تهران انجام می گردد شامل ترمیم و رفوگری فرش نیز هست. اگر شما نیازمند این خدمات باشید ما با استفاده از تجهیزات تخصصی و نیرو های مجرب خود می توانیم تا حد بسیار زیادی فرش شما را ترمیم کنیم تا از لحاظ ظاهری و کیفیت بهتر از قبل شود اما این نکته را باید مد نظر داشته باشید که بهترین راه برای حفظ کیفیت فرش ها، قرار دادن آن ها در مکان های خشک و مراقبت های روزانه است.

مراقبت از فرش بسیار مهم است؛ شما برای حفظ کیفیت یک فرش باید به محض اینکه آشغال روی آن قرار می گیرد آن را پاک کنید و فرش در مکانی قرار ندهید که در معرض گرد و غبار باشد. استفاده هفتگی از جارو برقی بسیار مهم است و از طرفی این نکته که با ریختن هر نوع نوشیدنی یا ماده ی دیگری روی فرش باید آن را بلافاصله پاک کنید. بسیاری از روش های پاک کردن قالی در اینترنت قابل جستجو است که شما می توانید به راحتی این کار را انجام دهید اما اگر لکه ی فرش پاک نشد ما در قالیشویی در غرب تهران سعی می کنیم تا جایی که امکان دارد تمامی لکه های روی فرش ها را پاک کنیم و محل سوختگی یا جای اتو روی فرش ها را ترمیم کنیم اما در نهایت این آسیب هایی که به فرش می رسانید تا حدی قابل ترمیم است پس باید در حفظ کیفیت فرش های خود را بکوشید.

میزان رضایت شما از این مطلب
اشتراک‌گذاری در:

برای سفارش خدمات قالیشویی از چند روش می‌توانید استفاده کنید.

1. روش آنلاین

  • برای بهره‌مند‌شدن از تخفیفات ویژه می‌توانید از منوی بالا گزینه سفارش آنلاین شستشو را کلیک کنید.

2. تماس با تلفن 1742 بدون کد تماس داشته باشید

3. همچنین می‌توانید با شعبات قالیشویی امین اوغلی در سراسر تهران تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *