قالیشویی در شمال تهران

یکی از شعب قالیشویی امین اوغلی ، قالیشویی در شمال تهران است که می‌تواند بهترین انتخاب شما باشد. قالیشویی شمال تهران در یک‌قدمی ساکنان شمال تهران است و برای هماهنگی و سفارش، تنها کافی است که با ما تماس حاصل فرمایید.

قالیشویی در شمال تهران

شعبه شمال تهران قالیشویی امین اوغلی عرضه‌کننده تمام خدمات حرفه‌ای رایج می‌باشد به‌طوری که مبل، فرش، گلیم کاربران عزیز را با جدیدترین و مدرن‌ترین تجهیزات شوینده، سرویس خواهیم کرد.

این شعبه از قالیشویی امین اوغلی تمامی خدمات مربوط به شستشوی فرش یا ترمیم فرش را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد.

خدمات‌دهی ما بسیار سریع و دقیق می‌باشد و هزینه شستشوی طبق مصوبه تعیین شده بازار و حتی با قیمت ارزان‌تر نیز صورت خواهد گرفت.

در هنگام عملیات قالیشویی نیاز به‌دقت بسیار بالایی می‌باشد به طوری که نباید کوچک‌ترین آسیبی به فرش، گلیم وارد شود به دلیل آنکه رضایت و جلب اطمینان مشتری اولویت ما می‌باشد .

خدمات حرفه‌ای قالیشویی امین اوغلی

ابزار و تجهیزات ما بسیار مدرن می‌باشند به‌طوری‌که در حین عملیات شستشوی فرش، مبل شما هیچ‌گونه آسیبی نخواهد دید.

ما به وسایل ظریف و باارزش مانند فرش و قالی اهمیت زیادی می‌دهیم همان‌طور که مطالعه کردید فرش یا قالی با کوچک‌ترین پارگی و آسیب‌دیدگی زیبای و مقاومت خود را از دست می‌دهد از این روی در هنگام شستشوی فرش کمال دقت را رعایت می‌کنیم تا مشتری بعد از سفارش و تحویل وسایل خود، هیچ‌گونه نگرانی و دغدغه خاطر نداشته باشد.

ما به نوع دوخت و ساخت فرش توجه ویژه‌ای می‌کنیم. در هنگام شستشوی فرش و قالی‌های دستی آنها را بر اساس نوع جنس، رنگ، دوخت بررسی می‌کنیم تا به‌منظور آبشویی از یکدیگر جدا شوند. قالی‌ و فرش‌ها طبق گروه‌بندی که انجام‌گرفته به‌صورت دستبافت یا ماشینی شسته می‌شوند.

همچنین در انتها نیز قالی و فرش شسته شافزودن بلوکده را به طور کامل خشک می‌کنند تا به مسئول تحویل دهنده بسپارند.

در ادامه مسئول تحویل دهنده نیز طبق مقررات، قالی و فرش خشک شده را به شما تحویل خواهد داد.

یکی از شعبات شمال شهر قالیشویی امین اوغلی، قالیشویی در پاسداران می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *