قالیشویی در شمال تهران

قالیشویی در شمال تهران
فهرست مطالب

درباره قالیشویی در شمال تهران

اگر در شمال تهران زندگی می کنید مجموعه قالیشویی شمال در تهران می تواند بهترین انتخاب شما باشد زیرا قالیشویی در شمال تهران در یک قدمی شما است و برای هماهنگی و سفارش، تنها کافی است که چند دکمه تلفن را فشار دهید و با قالیشویی امین اوغلی تماس حاصل فرمایید.

خط ویژه ما : 1742

قالیشویی شمال تهران عرضه کننده تمام خدمات حرفه ای رایج می باشد به طوری که مبل، فرش، گلیم و … کاربران عزیز را با جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات شوینده، سرویس خواهیم کرد. خدمات دهی ما بسیار سریع و دقیق می باشد و هزینه شستشوی طبق مصوبه تعیین شده بازار و حتی با قیمت ارزانتر نیز صورت خواهد گرفت.

در هنگام عملیات قالیشویی نیاز به دقت بسیار بالایی می باشد به طوری که نباید کوچکترین آسیبی به فرش، گلیم و … وارد شود به دلیل آنکه رضایت و جلب اطمینان مشتری اولویت ما می باشد از طرفی فرش یا گلیم با کمترین پارگی می تواند زیبایی ظاهری خودش را از دست دهد.

خدمات حرفه ای قالیشویی امین اوغلی در شمال تهران

خدمات حرفه ای قالیشویی شمال تهران
خدمات حرفه ای قالیشویی شمال تهران

ابزار و تجهیزات ما بسیار مدرن می باشند به طوری که در حین عملیات شستشوی، فرش، مبل و … شما هیچ گونه آسیبی نخواهد دید.

ما به وسایل ظریف و با ارزش مانند فرش و قالی اهمیت زیادی می دهیم همانطور که مطالعه کردید فرش یا قالی با کوچکترین پارگی و آسیب دیدگی زیبای و مقاومت خود را از دست می دهد از این روی در هنگام شستشوی فرش کمال دقت را رعایت می کنیم تا مشتری بعد از سفارش و تحویل وسایل خود، هیچ گونه نگرانی و دغدغه خاطر نداشته باشد.

ما به نوع دوخت و ساخت فرش توجه ویژه ای می کنیم به طور مثال در هنگام شستشوی فرش و قالی های دستی آنها را بر اساس نوع جنس، رنگ، دوخت و … بررسی می کنیم تا به منظور دواشویی و آبشویی از یکدیگر جدا شوند و در ادامه قالی ها و فرش ها طبق گروه بندی که انجام گرفته به صورت دستی یا ماشینی شسته می شوند.

در انتها نیز قالی و فرش شسته شده را به طور کامل خشک می کنند تا به مسئول تحویل دهنده بسپارند و در ادامه مسئول تحویل دهنده نیز طبق مقررات، قالی و فرش خشک شده را به شما تحویل خواهد داد. در نظر داشته باشید که وسایل شما بعد از خشک شدن به طور کامل و با دقت بسیار بالا از نظر سالم بودن بررسی خواهند شد تا در صورت وجود پارگی یا آسیب رسیدن به فرش، مسئولیت آن را طبق قوانین تحویل دهنده و تحویل گیرنده، برعهده خواهیم گرفت زیرا اولویت و هدف اصلی ما جلب رضایت شما مشتریان گرامی می باشد.

4از5--تعداد رای:1
اشتراک‌گذاری در:

برای سفارش خدمات قالیشویی از چند روش می‌توانید استفاده کنید.

1. روش آنلاین

  • برای بهره‌مند‌شدن از تخفیفات ویژه می‌توانید از منوی بالا گزینه سفارش آنلاین شستشو را کلیک کنید.

2. تماس با تلفن 1742 بدون کد تماس داشته باشید

3. همچنین می‌توانید با شعبات قالیشویی امین اوغلی در سراسر تهران تماس بگیرید.