قالیشویی با کیفیت

قالیشویی با کیفیت که فرش را تمیز و بدون واردکردن آسیب بشوید و در موعد مقرر تحویل دهد، یکی از دغدغه‌های هر بانوی خانه‌دار است. درعین‌حال نظافت و تمیزی خانه یکی از ارکان مهم ایجاد نظم و آرامش در منزل محسوب می‌شود. شستشوی فرش همواره می‌تواند یکی از مسائل مهم چالش آفرین باشد. زیرا پیداکردن قالیشویی با کیفیت به‌طوری‌که در اثر شستشو، فرش دچار استهلاک، چروک، پوسیدگی و پارگی نشود، بسیار مهم است.

قالیشویی با کیفیت

پارامتر‌های مهم در انتخاب قالیشویی با کیفیت

قالیشویی باکیفیت دارای ویژگی‌هایی است که در این مقاله به شرح آن خواهیم پرداخت. در آستانه سال نو و انجام خانه‌تکانی، اگر شما هم به دنبال قالیشویی مطمئن هستید، تا پایان این متن با ما همراه باشید.

زیبایی و تمیزی فرش به‌عنوان یکی از عناصر اصلی دکوراسیون، جلوه خاصی به خانه می‌بخشد و در اولین نگاه کانون توجه قرار می‌گیرد. یکی از ویژگی‌های قالیشویی با کیفیت این است که به هنگام شستشوی فرش، ماشینی یا دست‌بافت بودن آن را مدنظر قرار دهد. زیرا شستشوی آن‌ها روش‌های مختلف و مواد متفاوتی می‌طلبد. فرش دست‌بافت به لحاظ الیاف و رنگ در اثر بی‌توجهی می‌تواند دچار اختلاط رنگ شود.

توجه به سایر مشکلات فرش

یکی دیگر از موارد مهم در انتخاب قالیشویی با کیفیت، توجه به کار‌های جانبی است که ممکن است انجام آن‌ها لازم باشد؛ مانند ریشه‌بافی فرش. گاهی در اثر شستشو‌های زیاد، ریشه‌های فرش دچار پوسیدگی و فرسودگی می‌گردند. یک قالیشویی با احساس مسئولیت، قبل از تحویل فرش به مشتری این مورد را لحاظ می‌کند. نکته دیگر این است که قالیشویی از قبل همه قسمت‌ها را بررسی، ایرادات فرش را به مشتری گوشزد كرده و در فاكتور قید نماید.

مزیت این كار این است كه چنانچه در فرش پارگی، پوسیدگی، لكه، سوختگی یا هر مشكلی وجود داشته‌باشد، مشتری و قالیشویی از آن آگاهند. یك قالیشویی با کیفیت، فرش را با مواد درجه یك با روش مكانیزه می‌شوید و كاملاً خشك و در موعد مقرر به مشتری تحویل می‌دهد. در فاكتوری كه دست مشتری می‌ماند و به امضای قالیشویی رسیده‌است، كار‌هایی كه قرار است انجام شوند، قید شده و هزینه رفت‌و‌آمد لحاظ می‌گردد.

قالیشویی با کیفیت قالیشویی امین اوغلی

گرچه اجرت شستن فرش توسط اتحادیه و بر اساس مترمربع تعیین می‌گردد ولی مواردی از جمله رفو، لكه‌بری، ریشه‌بافی و موارد دیگر اجرت جداگانه دارند. اگر به دنبال قالیشویی با کیفیت هستید و می‌خواهید شستشوی فرش، مبل یا لكه‌بری مبل خود را به آن‌ها بسپارید، قالیشویی‌امین‌اوغلی در خدمت شماست. بنابراین با آرامش خاطر شستشوی انواع فرش، مبل و تابلوفرش خود را به ما بسپارید و كاری با كیفیت بالا تحویل بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *