ويژگي‌هاي قاليشويي باكيفيت

ويژگي‌هاي قاليشويي باكيفيت
فهرست مطالب

 ويژگي‌هاي قاليشويي باكيفيت چيست؟

   قاليشويي باكيفيت كه فرش را تميز و بدون واردكردن آسيب بشويد و در موعد مقرر تحويل دهد، يكي از دغدغه‌هاي هر بانوي خانه‌دار است. در عين‌حال نظافت و تميزي خانه يكي از اركان مهم ايجاد نظم و آرامش در منزل محسوب مي‌شود. شستشوي فرش همواره مي‌تواند يكي از مسائل مهم چالش‌آفرين باشد. زيرا پيداكردن قاليشويي باكيفيت به طوري كه در اثر شستشو، فرش دچار استهلاك، چروك، پوسيدگي و پارگي نشود، بسيار مهم است.

   قاليشويي باكيفيت داراي ويژگي‌هايي است كه در اين مقاله به شرح آن خواهيم پرداخت. در آستانه سال نو و انجام خانه‌تكاني، اگر شما هم به دنبال قاليشويي مطمئن هستيد، تا پايان اين متن با ما همراه باشيد!

پارامترهاي مهم در انتخاب قاليشويي باكيفيت

پارامترهاي مهم در انتخاب قاليشويي باكيفيت
پارامترهاي مهم در انتخاب قاليشويي باكيفيت

    زيبايي و تميزي فرش به عنوان يكي از عناصر اصلي دكوراسيون، جلوه خاصي به خانه مي‌بخشد و در اولين نگاه كانون توجه قرار مي‌گيرد. يكي از ويژگي‌هاي قاليشويي باكيفيت اين است كه به هنگام شستشوي فرش، ماشيني يا دستباف‌بودن آن را مد نظر قرار دهد. زيرا شستشوي آن‌ها روش‌هاي مختلف و مواد متفاوتي مي‌طلبد. فرش دست‌باف به لحاظ الياف و رنگ در اثر بي‌توجهي مي‌تواند دچار اختلاط رنگ شود.

   يكي ديگر از موارد مهم در انتخاب قاليشويي باكيفيت، توجه به كارهاي جانبي است كه ممكن است انجام آن‌ها لازم باشد؛ مانند ريشه‌بافي فرش. گاهي در اثر شستشوهاي زياد، ريشه‌هاي فرش دچار پوسيدگي و فرسودگي مي‌گردند. يك قاليشويي با احساس مسئوليت، قبل از تحويل فرش به مشتري اين مورد را لحاظ مي‌كند. نكته ديگر اين است كه قاليشويي از قبل همه قسمت‌ها را بررسي، ايرادات فرش را به مشتري گوشزد كرده و در فاكتور قيد نمايد.

   مزيت اين كار اين است كه چنانچه در فرش پارگي، پوسيدگي، لكه، سوختگي يا هر مشكلي وجود داشته‌باشد، مشتري و قاليشويي از آن آگاهند. يك قاليشويي باكيفيت، فرش را با مواد درجه يك با روش مكانيزه مي‌شويد و كاملاً خشك و در موعد مقرر به مشتري تحويل مي‌دهد. در فاكتوري كه دست مشتري مي‌ماند و به امضاي قاليشويي رسيده‌است، كارهايي كه قرار است انجام شوند، قيد شده و هزينه رفت‌و‌آمد لحاظ مي‌گردد.

  گرچه اجرت شستن فرش توسط اتحاديه و بر اساس مترمربع تعيين مي‌گردد ولي مواردي از جمله رفو، لكه‌بري، ريشه‌بافي و موارد ديگر اجرت جداگانه دارند. اگر به دنبال قاليشويي باكيفيت هستيد و مي‌خواهيد شستشوي فرش، مبل يا لكه‌بري مبل خود را به آن‌ها بسپاريد، قاليشويي امين‌اوغلي در خدمت شماست. بنابراين با آرامش خاطر شستشوي انواع فرش، مبل و تابلوفرش خود را به ما بسپاريد و كاري با كيفيت بالا تحويل بگيريد!

میزان رضایت شما از این مطلب
اشتراک‌گذاری در:

برای سفارش خدمات قالیشویی از چند روش می‌توانید استفاده کنید.

1. روش آنلاین

  • برای بهره‌مند‌شدن از تخفیفات ویژه می‌توانید از منوی بالا گزینه سفارش آنلاین شستشو را کلیک کنید.

2. تماس با تلفن 1742 بدون کد تماس داشته باشید

3. همچنین می‌توانید با شعبات قالیشویی امین اوغلی در سراسر تهران تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *