شستشو انواع موکت

شستوشوی انواع موکت های ساده و طرح دار

اما سوالی که مطرح می شود این است که در صورت کثیف شدن موکت های معمولی و موکت های چسبیده به کف اتاق ها چه راه کاری وجود دارد که شستشوی موکت به گونه ای انجام شود که هم موکت تمیز شود و هم مثل روز اول نو و تازه به نظر برسد چون خیلی افراد این تجربه را داشتند که بعد از شستشوی موکت شان، موکت به کلی از بین رفته یا رنگ و روی آن بسیار کهنه شده و یا جاهای مختلف آن رنگ های متفاوتی پیدا کرده و یا حتی پرز های ریز موکت بیرون آمده و تحت هیچ شرایطی مثل اول نشده است.

روش اول: جهت مکان های بزرگ مانند هتل ها و ادارات و منازل بزرگ توسط دستگاه پولیشر که دارای فرچه نرم است صورت می گیرد آشغال های بزرگ ابتدا توسط جاروبرقی صنعتی جمع آوری می شود .

روش دوم : جهت مکان های کوچک و منازل آپارتمانی می باشد که توسط بخارشوی صنعتی با مواد شوینده مخصوص صورت می گیرد.

تمیز کردن لکه از روی موکت : نکته ای که در مورد لکه موکت باید به آن توجه داشت نوع ماده و مدت زمان لکه می باشد. اگر لکه ی ایجاد شده جدید باشد با انتخاب مواد شوینده مناسب می توان زودتر و بهتر و باصرف هزینه کمتر لکه را از بین برد. اما اگر لکه قدیمی باشد نوع موادی که به الیاف موکت نفوذ کرده پاک کردن آن مشکل تر می شود.

این جاست که باید به دنبال یک فرد یا افراد متخصصی قالیشویی گشت که بتواند به صورت تضمینی کار شستشوی موکت را به عهده بگیرد و خیال ما را از این بابت آسوده کند نحوه شستشوی موکت نحوه شستشوی موکت در قالیشویی امین اوغلی متفاوت است و بستگی به نوع و جنس موکت شما دارد.

اگر بتوانید که موکت خود را به قالیشویی تحویل دهید تا در کارخانه قالیشویی شستشوی موکت شما انجام شود، همکاران ما به منزل شما می آیند و موکت شما را با دقت جمع می کنند

و در محل کارخانه توسط کارگران و متخصصان شستشوی موکت شما را با شامپو و مواد شوینده مخصوص و متناسب با نوع و جنس موکت شما انجام می دهند. اما اگر موکت شما به گونه ای باشد که با چسب به کف اتاق چسبیده باشد، قالیشویی امین اوغلی افرادی را با دستگاه های شستشوی موکت مکانیزه شامل خشک کن و خشکشویی به منزل شما اعزام می کند و تمامی کار شستشوی موکت شما را از صفر تا صد در منزل تان انجام می دهد.

با ما در تماس باشید

درک نیاز مشتریان و ارائه کار با کیفیت​ شعار ماست.
در خدمت شما هستیم

021-77198384
021-22888044
021-55502820
021-44336935

درباره ما

ما در قالیشویی امین اوغلی با طراحی یک برنامه بلند مدت در صدد بوده و هستیم تا با تقویت و آموزش کادر مجرب و ایجاد شبکه ای گسترده با پشتیبانی و خدمات ویژه نسبت به ارتقای نقش مهم خود، متعهدانه اقدام نماییم.

شعبه مرکزی

آدرس : خیابان شهید رجایی، خیابان ستاره بالاتر از میدان وصال پلاک 6

قالیشویی امین اوغلی در سراسر تهران از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب به هموطنان عزیز و گرامی در سطح مناطق ارائه خدمات می نماید.

قالیشویی امین اوغلی