شستشوی موکت اداری

فهرست مطالب
شستشوی موکت اداری
شستشوی موکت اداری 5

موکت به‌عنوان یکی از پرمصرف‌ترین کف‌پوش‌هایی است که در محیط‌های اداری بکار می‌رود. به دلیل رفت‌وآمد زیادی که در ساختمان‌های اداری انجام می‌شود، شستشوی موکت اداری در دوره‌های متوالی لازم و ضروری خواهد بود. در محیط‌های بزرگ مساحت بسیار زیادی از محیط با موکت پوشانده شده و جابه‌جایی و شستشوی آن نیز با دست بسیار سخت خواهد بود.

موکت‌ها دارای طرح‌ها و شکل‌های مختلفی هستند و از نظر جنس نیز با هم فرق دارند. کیفیت شستشوی موکت به موارد مختلفی بستگی دارد. استفاده از دستگاه‌های شستشو دهنده موکت موجب شده تا سطح موکت به هر شکلی که باشد، باکیفیت عالی تمیز شود.

 ظاهر و بافت این کف‌پوش با بهترین شیوه پاک می‌شوند. موکت اداری به دلیل عبور و مرور ارباب‌رجوع‌های زیاد در طول روز، گردوخاک زیادی را در خود جای‌داده و صرفاً با شستشوی موکت اداری در قالیشویی به تمیزی اولیه برمی‌گردد.

یکی از خدمات قالیشویی‌ها مانند قالیشویی امین اوغلی شستشوی موکت اداری است.‌‌انجام این کار در شرایط مناسب و با بهترین مواد و دستگاه‌ها انجام می‌شود.

شستشوی موکت اداری به شکل سیار در محل

یکی از سختی‌های که برای شستشوی موکت اداری در نظر گرفته می‌شود، خروج آن از محیط است زیرا اصولاً کل کف را پوشش داده و زیر تمام وسایل قرار گرفته است.

با وجود قالیشویی امین اوغلی نیاز به جابه‌جایی و خروج موکت از ساختمان اداری نیست. شستشوی موکت در محل با بهترین شرایط به‌خوبی قابل‌اجرا است.

نیرو و تجهیزات کافی در این مجموعه وجود دارد و به همین دلیل در هر زمان که درخواست شستشوی موکت اداری به این مرکز داده شود، تیم مخصوص برای شروع شستشو ارسال می‌گردد. موکت در بخش‌های مختلف اداره مانند اتاق‌‌‌ها راهرو و سالن‌ها بکار می‌رود.

دستگاه‌هایی که برای شستشو و نظافت موکت مورداستفاده بوده است دارای تنوع زیادی است و هم به‌‌‌صورت دستی و هم اتوماتیک وجود دارد. مجموعه اوغلی توانایی شستشو و خشک‌کردن سریع موکت را دارد.

شستشوی موکت اداری توسط دستگاه‌هایی انجام می‌‌شود که توانایی تغییر قطعات آن وجود دارد؛ بنابراین متناسب با کف‌پوش جنس و شکل قسمت‌های شستشو دهنده دستگاه متفاوت خواهد بود.

موکت اداری
شستشوی موکت اداری 6

آشنایی نیروی خدماتی با انواع ماشین‌آلات شستشو

قالیشویی امین اوغلی دارای پرسنل کاملاً حرفه‌ای در زمینه شستشو و نظافت انواع فرش‌ها است. موکت دارای جنس و رنگ‌های متنوعی است. باتوجه‌به نوع موکت، مجموعه قالیشویی بهترین ترکیبات و تجهیزات را برای تمیز و شستن آن بکار می‌برد.

تجهیزات کاملاً مکانیزه و توانایی شستشوی موکت اداری با مواد شوینده در محل از دیگر مزیت‌های امین اوغلی است. ماده شوینده بر سطح موکت کشیده می‌شود و برای مدت مناسبی روی آن باقی می‌ماند.

قطعات مختلف دستگاه‌های شستشو دهنده باتوجه‌به جنس موکت و میزان آلودگی متفاوت است. تمام قسمت‌های موکت هرچند غیرقابل‌دسترس باشد با ابزارهای مختلف تمیز و شسته خواهد شد.

شوینده مناسب با موکت انتخاب شده و با ابزار لازم بر روی موکت پخش می‌‌‌‌‌شود. از مزیت‌‌‌های شستشوی موکت اداری توسط قالیشویی این است که بعد از شستشو با ماده شوینده و آبکشی با دستگاه، موکت آبگیری و خشک می‌شود.

مقاله پیشنهادی ما به شما:  قالیشویی با کیفیت

نیروی کار که در مجموعه قالیشویی امین فعالیت می‌کنند، همگی دارای تجربه کافی برای شستشوی موکت اداری هستند. قبل از اینکه کار با دستگاه‌ها را شروع نمایند، آموزش‌های لازم به این افراد داده شده است.

انواع مختلف موکت و چگونگی شستشوی آنها نیز از جمله مواردی است که به نیروی کار در این مجموعه آموزش داده می‌شود. باتوجه‌به پیشرفت‌هایی که در دنیای فناوری اتفاق افتاده، تجهیزات مدرن‌تر و کاملاً اتوماتیک هرساله وارد بازار کار می‌شود.

دستگاه‌‌‌های نظافتی صنعتی از جمله این واردات که در مقایسه با سال‌های گذشته دارای تحول و پیشرفت‌های چشمگیری بوده است. حتی برای فرش‌های مختلف با جنس و بافت گوناگون دستگاه اختصاصی تولید شده است.

برای شستشوی موکت اداری از دستگاهی مناسب استفاده می‌‌‌‌‌‌‌شود که با ضخامت موکت نیز متناسب است. نیروی کار در قالیشویی امین اوغلی در زمان مشخص وارد محیط کار شده و باتوجه‌به وسعت و مقدار موکت‌ها و میزان آلودگی کار نظافت را انجام می‌دهند.

موکت‌های محل کار خود را به قالیشویی امین اوغلی بسپارید

قالیشویی امین اوغلی را می‌توان به‌عنوان یکی از کامل‌ترین مراکز شستشوی فرش و موکت به شمار آورد. دسته‌بندی کارگاه‌های قالیشویی بر اساس خدماتی است که به مشتریان ارائه می‌کنند.

علاوه بر شستشو در محیط کارگاه، قالیشویی امین اوغلی توانایی شستشو به‌صورت سیار را نیز دارد. شستشوی موکت اداری توسط این مجموعه در محل انجام می‌شود.

برای شستشوی موکت می‌توانید سفارش خود را ثبت نمایید و این کار را از طریق تماس با این مجموعه و یا ثبت از راه سایت انجام دهید.

معمولاً برای محیط کار موکت‌هایی بکار می‌رود که دوام و بافت محکمی داشته باشد، زیرا در این محیط رفت‌وآمد بسیار زیاد است. شستشو و نظافت محیط در دوره‌های مشخصی در محیط اداری انجام می‌شود.

علاوه بر نظافت قسمت‌های مختلف اداره کف ساختمان نیز به شستشو نیاز دارد. درصورتی‌که کف با موکت پوشانده شده باشد آلودگی‌ها در بافت موکت پخش می‌گردد و به همین دلیل نیاز به شستشوی عمقی بافت این کف‌پوش خواهد بود.

قالیشویی امین اوغلی پاسخگوی افرادی است که با این مجموعه تماس گرفته و نیاز به مشاوره دارند. برای دریافت قیمت‌ها نیز می‌توانید با این قالیشویی تماس بگیرید. با مقایسه قیمت‌ها از به‌صرفه بودن قیمت‌ها آگاه خواهید شد.

مراجعات بسیار زیادی برای شستشوی موکت اداری انجام می‌شود زیرا موکت به شکل گسترده‌ای به‌عنوان کف‌پوش در ساختمان‌های اداری بکار رفته است. شستشوی موکت باتوجه‌به شکل و طرحی که دارد و مقدار آلودگی که دارند با هم فرق دارند.

انواع مواد شوینده برای شستشوی موکت اداری در امین اوغلی

موکت علاوه بر کاربردی که در ساختمان‌های مسکونی دارد، برای سالن‌های اداری نیز بکار می‌رود. البته طرح و رنگ موکت برای مکان‌های اداری کاملاً مناسب با این محیط‌ها است.

 شستشو و نظافت محیط‌های کاری نیز در زمان‌های مشخصی انجام می‌شود. مدت‌زمان شستشوی موکت اداری در قالیشویی امین اوغلی وابسته به طرح موکت نیز است.

مقاله پیشنهادی ما به شما:  رفوگری حرفه‌ای فرش

ممکن است آلودگی‌ها در عمق موکت نفوذ کرده باشد که نیاز به شستشو با تجهیزات مناسب دارد. دستگاه‌‌‌های نظافتی صنعتی مخصوص شستشوی موکت در حجم بالا در قالیشویی امین اوغلی وجود دارند.

موکت‌ها دارای رنگ‌های متنوعی نیز هستند. برای شستشوی موکت اداری از موادی استفاده می‌شود که تغییری در رنگ آن ایجاد نکنند. شستشوی موکت اداری بادقت بسیار زیاد توسط قالیشویی امین انجام می‌شود.

در ساختمان‌های اداری موانع بسیار زیاد برای جمع‌آوری موکت وجود دارد و بهتر است، شستشو در محل انجام شود. شستشوی سیار موکت از جابه‌جایی اضافی وسایل جلوگیری خواهد نمود.

 دستگاه‌های شستشو دارای ابعاد متفاوتی هستند و برای مکان‌هایی که دسترسی سخت باشد، می‌توان از دستگاه‌های کوچک‌تر استفاده نمود. برای ازبین‌بردن انواع لکه‌ها نیز از مواد شیمیایی متفاوتی استفاده می‌کنند.

شستشوی موکت
شستشوی موکت اداری 7

مجموعه‌ای از فعالیت‌ها نشان‌دهنده چگونگی کیفیت و عملکرد قالیشویی است. زمانی که با مجموعه‌ای مانند امین اوغلی تماس می‌گیرید بهترین مشاوره را از آن دریافت خواهید نمود.

بعد از دریافت اطلاعات دقیق اگر امکان جابه‌جایی موکت وجود داشته باشد آنها را به محل قالیشویی امین می‌فرستند. اگر جابه‌جایی امکان نداشته باشد، نیروی فعال از طریق شرکت به اداره موردنظر رفته و در زمان بسیار کوتاهی بهترین نظافت و شستشوی موکت اداری را انجام خواهند داد.

انجام خدمات شستشو طبق سفارش ثبت شده در زمان مشخص خواهد بود. اطلاعات اولیه از مقدار مساحت موکت‌ها و اتاق‌ها گرفته می‌شود تا مقدار نیروی موردنیاز و حجم مواد شوینده لازم برای محل ارسال گردد.

شستشوی موکت اداری برای همه نقاط اداره مانند سالن‌ها، اتاق‌ها و راه‌پله‌ها با رعایت تمام نکات انجام می‌شود. نیروی خدماتی کاملاً آموزش‌دیده است و طبق مراحل استاندارد ابتدا نظافت اولیه و لکه‌گیری را انجام داده و در نهایت شستشو را آغاز می‌کند.

چگونگی رقیق کردن ماده شوینده برای شستشوی موکت اداری باتوجه‌به آلودگی‌ها تعیین می‌گردد و نتیجه آن در مقدار تمیز شدن موکت به‌خوبی مشخص است.

نظافت و شستشوی موکت بدون وقفه

دستگاه شستشوی موکت دارای قسمت‌های مختلفی است و علاوه بر بخش شستشو دارای قسمتی برای مکش آب‌های باقی‌مانده در موکت نیز است. مکش باقدرت زیاد هیچ آب را در کف‌پوش باقی نمی‌گذارد.

خشک‌شدن سریع کف‌پوش به دلیل جمع‌آوری آب موکت با کمک دستگاه است. شستشوی موکت اداری با روش‌های مدرن به زمان بسیار کوتاهی نیاز دارد. دستگاه‌ها فضای کمی را اشغال می‌کنند به همین دلیل می‌توان در حین کار کف‌پوش را شستشو داد.  

شستشوی موکت اداری بخش کوچکی از فعالیت‌های نظافتی قالیشویی است. در کارگاه‌های قالیشویی تجهیزات سیار و ثابتی وجود دارد که هرکدام برای شستشوی بخشی از فرش یا موکت بکار گرفته می‌شوند.

خشک‌کن‌ها در واقع مکش آب باقی‌مانده در کف را به عهده دارند و از این طریق موکت را خشک می‌کنند. قالیشویی‌ها در تمام ایام سال فعال هستند ولی در روزهای پایانی سال حجم کار زیادی دارند.

با وجود سفارش‌های بسیار بالا، به دلیل داشتن تجهیزات و نیروی کافی تمام سفارش‌ها در زمان مشخص و تعیین شده انجام خواهد شد. مدیریت ساختمان‌های اداری می‌تواند با ثبت سفارش بهترین شستشوی موکت اداری را در محل داشته باشند.

مقاله پیشنهادی ما به شما:  تاریخچه قالیشویی در ایران

شستشوی انواع کف‌پوش‌ها با مجوز و استاندارد

قالیشویی که در زمینه خدمات شستشوی قالی و انواع کف‌پوش‌ها فعالیت می‌کند استانداردهای لازم در این زمینه خدمات را از مراکز لازم دریافت می‌کند. مواد شوینده و آبی که برای نظافت بکار می‌روند کاملاً تمیز و دارای استانداردهای لازم برای شستشو است.

اگر از ابزار شستشوی موکت اداری به‌درستی استفاده نشود احتمال آسیب رسیدن به آن وجود دارد. آب چاهی که از آن برای شستشو استفاده می‌شود کاملاً مناسب برای شستشو است.

نیروی خدماتی که به محل موردنظر اعزام می‌گردد، آموزش‌دیده است. افرادی که در مجموعه قالیشویی امین فعالیت می‌کنند دارای کارت شناسایی هستند.

تماس قالیشویی
شستشوی موکت اداری 8

 

به‌صرفه‌ترین قیمت‌ها برای خدمات شستشوی موکت و قالی

لیست قیمت خدمات قالیشویی که شامل خدمات شستشوی موکت اداری نیز می‌شود، توسط این مجموعه اعلام گردیده و در سایت آن قابل‌مشاهده است. قیمت‌های تعیین شده باتوجه‌به شرایط قابل تغییر است.

 به‌عنوان‌مثال اگر نیروی خدماتی برای پاک‌کردن آلودگی‌هایی که به موکت چسبیده باشد مدت‌زمان زیادی را صرف کند و یا مواد شوینده مخصوصی استفاده نماید قیمت‌ها از مقدار پایه تعیین شده بیشتر خواهد شد.

قیمت‌ها در مجموعه امین اوغلی بسیار مناسب‌تر از شرکت‌های دیگر است. با دریافت خدمات این مجموعه و سوابق کاری این شرکت می‌توانید با اطمینان خاطر شستشوی انواع فرش، قالی و موکت را به این مجموعه بسپارید.

پشتیبانی که در این مجموعه ارائه می‌گردد، بسیار عالی است زیرا در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل پاسخگوی مشتریان هستند.

ویژگی‌های موکت شسته شده توسط مجموعه امین اوغلی

شستشوی موکت اداری یکی از فعالیت‌های مجموعه امین اوغلی است. بعد از شسته شدن موکت‌ها، هیچ‌گونه تغییری در بافت آن ایجاد نمی‌گردد. هرگونه لکه‌ای بدون هیچ‌گونه اثری پاک خواهد شد. موکت‌ها هرگونه بافتی که داشته باشند به بهترین شیوه شسته خواهند شد.

هم‌زمان با شسته شدن موکت عملیات آبگیری نیز انجام می‌شود بنابراین هیچ‌گونه آب آلوده‌ای در موکت باقی نمی‌ماند. موکت شسته شده کاملاً شفاف و براق می‌شود.

باتوجه‌به اینکه در محل اداری میزان کثیف شدن موکت بسیار زیاد است ولی شستشو با مواد پاک‌کننده و دستگاه‌های نظافتی آنها را بسیار تمیز خواهد کرد.

موکت‌هایی که در راه‌پله و یا قسمت‌های غیرقابل‌دسترس قرار گرفته باشند با بهترین دستگاه‌ها تمیز خواهند شد. قالیشویی روش‌هایی برای بخش‌های خراب شده فرش و موکت نیز دارد.

ترمیم قسمت‌های تخریب شده توسط افراد مجرب انجام می‌شود. شستشوی موکت اداری لازم و ضروری است زیرا این مکان‌ها بسیار پرتردد هستند. موکت‌های اداری متناسب با این محیط‌ها تولید می‌شوند و دارای طرح و جنس‌های مختلفی است.

افرادی که وظیفه شستشوی موکت اداری را به عهده دارند با تمام جنس‌های موکت و نحوة شستشوی آنها آشنایی دارند. موکت‌ها کف‌پوش‌های بسیار کاربردی هستند و علاوه بر ساختمان‌های مسکونی و منازل در محیط‌های اداری نیز بکار می‌روند.

شستشوی موکت اداری از مهم‌ترین خدمات قالیشویی امین اوغلی به شمار می‌رود.

اشتراک‌گذاری در:
سفارش فروی قالیشویی

برای سفارش خدمات قالیشویی از چند روش می‌توانید استفاده کنید.

1. روش آنلاین

  • برای بهره‌مند‌شدن از تخفیفات ویژه می‌توانید از منوی بالا گزینه سفارش آنلاین شستشو را کلیک کنید.

2. تماس با تلفن 1742 بدون کد تماس داشته باشید

3. همچنین می‌توانید با شعبات قالیشویی امین اوغلی در سراسر تهران تماس بگیرید.

1 دیدگاه دربارهٔ «شستشوی موکت اداری»

  1. سلام بسیار عالی نظم و سرویس دهیشون خیلی خوبه کارشونم خوب بموقع تحویل دادن. ممنونم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

$img_src = $post['image']; $img_alt = $post['alt'];