شستشوی فرش

شستشوی فرش در قالیشویی
فهرست مطالب

شستشوی فرش یکی از مهم‌ترین و حساس‌ترین کارها تلقی می‌شود. در واقع، بزرگ‌ترین دغدغه اکثر خانم‌های خانه‌دار، پیدا کردن بهترین قالیشویی و شستن فرش‌های خود با بالاترین کیفیت است.

انواع مختلفی از فرش‌های دستباف و ماشینی وجود دارد که توسط قالیشویی‌ها شسته می‌شود. شستن برخی از فرش‌ها، مانند شستن فرش‌های دستباف، امری بسیار حساس و مهم بوده و باید به یک قالیشویی مطمئن و معتبر سپرده شود.

شستشوی فرش در قالیشویی

قالیشویی امین اوغلی از معتبر‌ترین قالیشویی‌هایی است که عمل شستشوی فرش را به بهترین نحو ممکن انجام می‌دهد.

همان‌طور که قبلاً نیز گفته شد، شستن فرش یکی از حساس‌ترین کارها است. تجهیزات به کار رفته برای شستن فرش، مواد شوینده مورد استفاده، روش‌های خشک کردن فرش‌های شسته شده و نحوه تحویل و حمل و نقل فرش، همه و همه از جمله عوامل بسیار مهمی است که در قالیشویی امین اوغلی به بهترین نحو ممکن انجام می‌گیرد.

علاوه بر شستن فرش، خدمات دیگری مانند رفوگری، ریشه بافی و لکه برداری نیز در قالیشویی امین اوغلی با بالاترین کیفیت انجام می‌شود.

رفوگری فرش

رفوگری یکی از کارهای بسیار حساس است که باید توسط افراد و دستگاه‌های مخصوص انجام گیرد. در غیر این صورت باعث صدمه دیدن قسمت‌هایی از فرش خواهد شد.

ترمیم فرش و تصحیح انواع کجی، پارگی، پوسیدگی، سوختگی و آسیب‌دیدگی‌های فرش را، عمل رفوگری یا ترمیم فرش می‌نامند. قالیشویی امین اوغلی با به‌کارگیری به‌روزترین دستگاه‌ها و تجهیزات شستشوی فرش و همچنین با بهره‌گیری از نیروهای انسانی باتجربه، یکی از مراکز مطمئن برای رفوگری فرش به شمار می‌آید.

ریشه بافی فرش

به طور کلی یک فرش از تار و پود، ریشه و شیرازه تشکیل یافته است. ریشه بافی به عملی گفته می‌شود که در آن ریشه‌های پوسیده و یا ایراد دار فرش، کنترل و تصحیح می‌شوند. ریشه بافی نیز همانند رفوگری، نیازمند تجهیزات و لوازم پیشرفته است و باید توسط یک اپراتور باتجربه انجام گیرد.

رفوگری و ریشه بافی فرش در قالیشویی

کیفیت شستشو فرش

کیفیت و تمیزی فرش شسته شده یکی از عوامل بسیار مهم است که باعث پیشرفت یک قالیشویی می‌شود. قالیشویی امین اوغلی برای فرش‌های مشتریان خود ارزش بسیاری قائل شده و با در نظر گرفتن ویژگی‌های مهم و مخصوص هر فرش، آنها را شستشو می‌دهد. شستشوی فرش‌های دستباف نیز یکی از حساس‌ترین کارهایی است که توسط قالیشویی امین اوغلی با بالاترین سطح دقت و حساسیت انجام می‌گیرد.

ثبت سفارش شستشوی فرش به صورت آنلاین

با توجه به پیشرفت علم و به وجود آمدن بسترهای مختلف اینترنتی، امروزه بسیاری از افراد جهت تسهیل و سرعت بخشیدن به کارهای خود، از روش‌های سفارش آنلاین شستشوی فرش استفاده می‌کنند.

قالیشویی امین اوغلی نیز در راستای جلب رضایت مشتریان عزیز خود، بستر سفارش آنلاین شستشوی فرش را فراهم کرده است. بدین ترتیب افرادی که خواهان شستن فرش خود، رفوگری و یا ریشه بافی فرش خود هستند، می‌توانند به صورت آنلاین، سفارش خود را ثبت کنند و در کمترین زمان ممکن فرش های خود را تحویل بگیرند.

5از5--تعداد رای:2
اشتراک‌گذاری در:

برای سفارش خدمات قالیشویی از چند روش می‌توانید استفاده کنید.

1. روش آنلاین

  • برای بهره‌مند‌شدن از تخفیفات ویژه می‌توانید از منوی بالا گزینه سفارش آنلاین شستشو را کلیک کنید.

2. تماس با تلفن 1742 بدون کد تماس داشته باشید

3. همچنین می‌توانید با شعبات قالیشویی امین اوغلی در سراسر تهران تماس بگیرید.