شستشوی انواع موکت

شستشوی انواع موکت‌های ساده و طرح‌دار

 

در این مقاله به نکات شستشوی انواع موکت می‌پردازیم. سؤالی که مطرح می‌شود این است که در صورت کثیف شدن موکت‌های معمولی و موکت‌های چسبیده به کف اتاق‌ها چه راه کاری وجود دارد.

 

قالیشویی امین اوغلی شستشوی انواع موکت به‌گونه‌ای انجام شود که هم موکت تمیز شود و هم مثل روز اول نو و تازه به نظر برسد. چون خیلی افراد این تجربه را داشتند که بعد از شستشوی موکت خود، موکت به‌کلی از بین رفته یا رنگ و روی آن بسیار کهنه شده و یا جاهای مختلف آن رنگ‌های متفاوتی پیدا کرده و یا حتی پرزهای ریز موکت بیرون‌آمده و تحت هیچ شرایطی مثل اول نشده است.

 

شستشوی انواع موکت

روش‌های شستشوی موکت

روش اول: جهت مکان های بزرگ مانند هتل ها و ادارات و منازل بزرگ توسط دستگاه پولیشر که دارای فرچه نرم است صورت می گیرد. آشغال های بزرگ ابتدا توسط جاروبرقی صنعتی جمع آوری می شود .

روش دوم : جهت مکان های کوچک و منازل آپارتمانی می باشد. توسط بخارشوی صنعتی با مواد شوینده مخصوص صورت می گیرد.

شستشوی انواع موکت توسط کارشناسان باتجربه و حرفه‌ای با بهترین مواد شستشو انجام می‌شود.

اگر شما لکه‌ای در موکت خود دارید با قالیشویی امین اوغلی تماس بگیرید. چنان چه موکت شما به کف اتاق چسبیده باشد کارشناسان ما با دستگاه‌های مخصوص سفارش شما را در محل انجام می‌دهند. درصورتی‌که موکت قابل‌حمل باشد همکاران ما بادقت موکت شما را جمع می‌کنند.

با ما در تماس باشید

درک نیاز مشتریان و ارائه کار با کیفیت​ شعار ماست.

در خدمت شما هستیم

021-77198384
021-22888044
021-55502820
021-44336935

درباره ما

ما در قالیشویی امین اوغلی با طراحی یک برنامه بلند مدت در صدد بوده و هستیم تا با تقویت و آموزش کادر مجرب و ایجاد شبکه ای گسترده با پشتیبانی و خدمات ویژه نسبت به ارتقای نقش مهم خود، متعهدانه اقدام نماییم.

شعبه مرکزی

آدرس : خیابان شهید رجایی، خیابان ستاره بالاتر از میدان وصال پلاک 6

قالیشویی امین اوغلی در سراسر تهران از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب به هموطنان عزیز و گرامی در سطح مناطق ارائه خدمات می نماید.