شربت اوغلی

فهرست مطالب
قالیشویی شربت اوغلی
شربت اوغلی 3

شربت اوغلی از اولین کارخانه‌های قالیشویی در تهران است که انواع خدمات شستشوی فرش، موکت، مبلمان و تابلوفرش را به صورت تمام اتوماتیک ارائه می‌دهد. از آنجا که مشتریان همواره نگران آسیب دیدن بافت و رنگ فرش‌ها هستند، انتخاب قالیشویی باکیفیت و مطمئن کار راحتی به‌نظر نمی‌رسد. در چنین شرایطی تنها تحقیق و جست‌وجو، برای پیدا کردن یک قالیشویی معتبر و شناخته شده است که فرآیند انتخاب را برای شما راحت می‌کند. اگر شما هم به دنبال قالیشویی باکیفیت و باتجربه برای شستشوی فرش‌ها هستید با ما همراه باشید. در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی قالیشویی شربت اوغلی، قدیمی‌ترین کارخانه قالیشویی در تهران بپردازیم. هر کجای تهران که هستید می‌توانید با ثبت درخواست از خدمات قالیشویی شربت اوغلی بهره‌مند شوید.

با قدیمی ترین کارخانه قالیشویی در تهران آشنا شوید!

در حدود 50 سال پیش، کارخانه شربت اوغلی در زمینه شستشو انواع فرش، موکت، قالی و مبل فعالیت خود را در تهران آغاز کرد. این کارخانه با ارائه خدمات تخصصی شستشو برای انواع فرش دستباف، ماشینی، خارجی و تابلوفرش با حفظ تثبیت رنگ و بدون صدمه زدن به بافت فرش به عنوان یکی از بهترین قالیشویی‌ها در سطح تهران شناخته می‌شود. قالیشویی شربت اوغلی اکنون چندین شعبه در سراسر تهران دارد و به عنوان بهترین کارخانه قالیشویی به حساب می‌آید. شربت اوغلی از ماشین آلات تمام خودکار، مواد نانو و بهترین شوینده‌ها برای فرش بهره می‌گیرد. همچنین این قالیشویی نام آشنا همراه فاکتور‌ برگه گارانتی کیفیت در شستشو را برای انواع فرش، موکت، قالی و مبل به مشتریان محترم ارائه می‌کند.

کیفیت در قالیشویی حرف اول را می‌زند

یکی از مهم‌ترین موضوعات برای شستشوی فرش‌ها مراجعه به قالیشویی مطمئن و با کیفیت است. کیفیت قالیشویی مانند قیمت از موارد با اهمیت محسوب می‌شود. یک قالیشویی باکیفیت شستشوی فرش‌های ماشینی و دستباف را با دقت انجام داده و سفارش را به موقع تحویل می‌دهد. از طرفی قیمت شستشو فرش‌ها بایستی منطقی و مطابق نرخ قانونی باشد. قیمت‌های بسیار گران یا خیلی ارزان ملاک‌های خوبی برای تشخیص قالیشویی باکیفیت نیستند. قالیشویی شربت اوغلی رضایت مشتری را در اولویت کار خود قرار داده و تلاش می‌کند فرش‌ها را مطابق با درخواست مشتری و با قیمت مناسب تحویل دهد.

شربت اوغلی، بهترین قالیشویی با قیمت منصفانه

مورد بعدی که پس از انتخاب قالیشویی باکیفیت، مهم به‌نظر می رسد بحث هزینه است. برای افرادی که قصد شستشو یا ترمیم فرش را دارند، هزینه عاملی تاثیرگذار در تصمیم نهایی محسوب می‌شود. قالیشویی شربت اوغلی علاوه‌بر استفاده از مواد شوینده با کیفیت و کادر متخصص برای رضایت هرچه بیشتر مشتریان محترم، لیست قیمتی منصفانه ارائه می‌کند. البته مبنای محاسبه قیمت قالیشویی به تعداد و نوع فرش یا قالی بستگی دارد. به این معنا که هرچقدر متراژ مجموع سفارش‌ها بیشتر باشد، منجر به افزایش هزینه‌ها می‌شود. از طرفی نحوه شستشوی فرش‌های دستباف و ابریشمی نیز با فرش‌های معمولی متفاوت است که در محاسبه هزینه نهایی شستشو تاثیر دارد. قیمت شستشوی فرش ماشینی می‌تواند با توجه به قدمت و کیفیت فرش، ابعاد آن، نیاز داشتن به رفو و تعمیر متفاوت است. هر چند شستشو فرش ماشینی در مقایسه با شستشوی انواع فرش‌های دستباف و ابریشمی ظرافت کمتری را می‌طلبد و در زمان کوتاهی انجام می‌پذیرد. اما به طور کلی نرخ قالیشویی با توجه به نرخ اعلام شده از طرف اتحادیه محاسبه و دریافت می‌شود.

مقاله پیشنهادی ما به شما:  خرید اقساطی فرش

 

خدمات تخصصی قالیشویی
شربت اوغلی 4

فرش‌ها را از شربت اوغلی تمیز و براق مثل روز اول تحویل بگیرید!

در گذشته افراد شستشوی فرش‌ها را با استفاده از روش‌های سنتی و در منزل انجام می‌داده‌اند. اما امروزه عواملی چون تغییر سبک زندگی‌، نبود شرایط و فضای کافی در خانه‌ها و همچنین صرفه جویی در مصرف آب، نگرانی از خراب شدن بافت و رنگ فرش ایجاب می‌کند که افراد شستشوی فرش‌ها را به مراکز متخصص واگذار کنند. امروزه قالیشویی‌ها با انجام خدمات مختلف از جمله شستشوی فرش دستباف و ماشینی، ترمیم فرش، خشکشویی مبلمان، رفوگری و چندین خدمات دیگر رفاه و آسایش برای خانواده‌ها، مخصوصا خانم‌ها فراهم کرده‌اند. در قالیشویی شربت اوغلی شستشوی فرش‌ها با بهترین کیفیت و به کارگیری مواد شوینده مرغوب به صورت مکانیزه انجام می‌شود. برای رضایت خاطر مشتریان، شستشوی فرش‌ با در نظر گرفتن اصول مذهبی و رعایت کامل بهداشت انجام می‌گیرد. استفاده از نیروی متخصص برای ترمیم و رفوگری و ریشه بافی از مزیت‌های قالیشویی شربت اوغلی محسوب می‌شود.

شستشوی تمام اتوماتیک انواع فرش دستباف، ابریشمی، ماشینی و ترک

قالیشویی شربت اوغلی از به‌روزترین دستگاه‌های شستشو، تمام اتوماتیک با فرآیندی مکانیزه برای شستشوی انواع فرش استفاده می‌کند. قالیشویی شربت اوغلی اولین کارخانه قالیشویی در تهران است و با تکیه بر تخصص و نیم دهه تجربه در زمینه شستشو انواع تابلو فرش و فرش‌های دستباف، ماشینی، ابریشمی و خارجی خدمات خود را با تضمین ارائه می‌دهد. شستشوی تمام اتوماتیک باعث می‌شود فرش‌ها ضمن حفظ تثبیت رنگ، بدون وارد کردن ایرادات احتمالی به دست مشتری برسد. در طی سال‌های گذشته اصلی‌ترین هدف قالیشویی شربت اوغلی جلب رضایت مشتریان بوده که به لطف پروردگار و تلاش بسیار به این مهم دست پیدا کرده است.

با قالیشویی شربت اوغلی نگران زرد شدن ریشه‌ها نخواهید بود

در رابطه با فرش‌های ابریشمی، دستباف و تراکم بالا همواره اصلی‌ترین نگرانی مربوط به خوب خشک نشدن و زرد شدن ریشه‌ها است. که این امر در ظاهر و زیبایی فرش‌ها تاثیر زیادی دارد و اینجاست که انتخاب قالیشویی باکیفیت اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. متخصصان شربت اوغلی در جهت حفظ زیبایی و شستشوی مطلوب فرش و قالی‌های شما تمام دقت و تلاش خود را به‌ کار می‌گیرند. فرآیند مکانیزه شستشو و سپس خشک کردن در کارخانه قالیشویی شربت اوغلی از زردشدن ریشه‌ها و آسیب دیدن فرش شما جلوگیری می‌کند. کافیست یکبار امتحان کنید. همچنین کارشناسان قالیشویی ارزش فرش شما را به خوبی می‌دانند و ترمیم و ریشه بافی فرش شما را با دقت و ظرافت خاص انجام می‌دهند.

دسترسی آسان و تحویل فوری در قالیشویی شربت اوغلی با شعب فعال در 22 منطقه تهران

از دیگر مزیت‌های قالیشویی شربت اوغلی دسترسی سریع و آسان به شعب آن در سراسر تهران است. قالیشویی شربت اوغلی در شمال و غرب تهران، جنت آباد، سعادت آباد، یوسف آباد و  22 منطقه تهران نمایندگی دارد. یکی از نمایندگی‌های فعال و خوش‌نام شربت اوغلی،‌ کارخانه قالیشویی امین اوغلی است. این کارخانه با بیش از چند دهه فعالیت با به‌کارگیری افراد متخصص و متعهد و استفاده از روش‌های نوین خدمات قالیشویی آماده انجام خدمات به شهروندان در تمام ایام سال است. قالیشویی امین اوغلی با طراحی برنامه بلندمدت، تقویت کادر مجرب، ایجاد شبکه‌ای گسترده با پشتیبانی و خدمات ویژه برای ارتقا خود تلاش می‌کند.

با ثبت سفارش آنلاین در قالیشویی شربت اوغلی، تخفیف ویژه بگیرید

یکی از فاکتورهای خیلی مهم در قالیشویی زمان تحویل سفارش به مشتری است. قالیشویی شربت اوغلی همیشه سعی می‌کند در کوتاه‌ترین زمان ممکن سفارش مشتری را تحویل بدهد. شعب فعال ما همچون امین اوغلی به منظور دریافت سریع سفارش مشتری و سپس تحویل فوری در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران بدون هیچگونه محدودیتی آماده به همکاری می‌باشند. همچنین با راه‌اندازی سامانه‌های آنلاین سرعت روند ثبت سفارش را بیشتر کرده و در کنار آن تخفیفات خوبی را برای مشتریان در نظر گرفته‌ایم. هدف قالیشویی شربت اوغلی ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان و کسب رضایت است. شرکت قالیشویی شربت اوغلی با استفاده از ناوگان حمل و نقل پیشرفته خود، مجهز به سرویس‌های مستقر در منطقه بهترین و نزدیک‌ترین سرویس قالیشویی را برای مشتریان ارسال می‌کند. سرعت بالا، ارائه خدمات مطلوب و پوشش تمام مناطق تهران به جهت دسترسی سریع‌تر از مزایای رقابتی کارخانه قالیشویی شربت اوغلی و امین اوغلی محسوب می‌شود.

مقاله پیشنهادی ما به شما:  رفوگری حرفه‌ای فرش

پس از تحویل فرش‌ها به کارخانه شربت اوغلی ضمانت‌نامه کتبی دریافت ‌می‌کنید

قالیشویی شربت اوغلی علاوه‌بر تجربه و تخصص بالا در قالیشویی و همچنین مهارت در شستشوی انواع فرش‌های دستباف، ابریشمی و حساس، برای اطمینان خاطر مشتریان گواهی ضمانت صادر می‌کند. در قالیشویی شربت اوغلی یا امین اوغلی ماشین آلات و متخصصینی که شستشوی فرش را بر عهده دارند، فرش‌های دستباف را با هر نوع جنس از جمله: پشم، کرک و ابریشم تحویل گرفته و همه فرآیند را از شستشو تا خشک کردن با دقت انجام می‌دهند. در شربت اوغلی نگران آسیب دیدن فرش‌ها نخواهید بود و با خیال آسوده قالی‌ها را مانند روز اول تحویل خواهید گرفت. تنها کافیست یک بار به تجربه، تخصص و تعهد قالیشویی شربت اوغلی اطمینان کنید. اگر چه قالیشویی شربت اوغلی با ارائه گواهی ضمانت قالیشویی پاسخ اعتماد مشتریان را می‌دهد.

ارا‌ئه خدمات رفوگری، لکه‌گیری و ترمیم انواع فرش امین اوغلی با کادری مجرب و متعهد

قالیشویی شربت اوغلی با به کار گیری نیروی متخصص و توسعه فضای کار علاوه‌بر شستشو و خشکشویی فرش، قالی، موکت و مبلمان خدمات تعمیر و لکه گیری را نیز انجام می‌دهد. برخی لکه‌ها را با شوینده‌های معمولی نمی‌توان پاک کرد و برای جلوگیری از آسیب دیدن بافت فرش باید آن را به افراد حرفه‌ای سپرد. برخی قالیشویی‌های بی‌تجربه با استفاده از شوینده‌های نامناسب باعث آسیب زدن به رنگ و بافت فرش و حتی در مواردی باعث ایجاد لکه بر روی فرش مشتریان می‌شوند. پس مراجعه به قالیشویی معتبر و با تجربه اهمیت بسیار زیادی دارد. در تمام شعب شربت اوغلی همچون قالیشویی امین اوغلی نیز تمام خدمات لکه گیری و رفوگری با بهترین کیفیت انجام می‌شود.

با شربت اوغلی علاوه‌بر تمیزی فرش‌ها از براقی مبلمان خانه نیز لذت ببرید

کارخانه شربت اوغلی مجموعه‌ای بزرگ با کادری مجرب و متخصص است که به همراه خدمات قالیشویی در زمینه نظافت انواع مبلمان هم فعالیت دارد. بنا به درخواست مشتریان مبل‌ها در منزل با استفاده از بهترین مواد شوینده شسته و خشک می‌شوند. در ضمن با توجه به پوشش شعب شربت اوغلی در هر نقطه از تهران با صرف کمترین زمان ممکن از خدمات شربت اوغلی در تمام ایام سال بهره ببرید. امین اوغلی نیز به عنوان بهترین کارخانه قالیشویی با اعزام همکاران حرفه‌ای برای نظافت و لکه‌گیری مبلمان در خدمت مشتریان محترم است.

مقاله پیشنهادی ما به شما:  عوامل تاثیرگذار بر قیمت قالیشویی

خدمات کارخانه قالیشویی شربت اوغلی و شعب آن در یک نگاه

تا اینجا با نکات مهمی در رابطه با قالیشویی شربت اوغلی آشنا شدید. اما اگر بخواهید به صورت تیتر وار و خلاصه با خدمات این مجموعه با تجربه آشنا شوید نظر شما به مطالب بعدی جلب می‌کنیم:

 • شستشو انواع فرش و قالی دستباف، ماشینی، ابریشمی و ترک
 • خشکشویی و نظافت انواع مدل مبلمان در منزل با بهترین مواد شوینده
 • ثبت سفارش سریع و تحویل فوری در تمام نقاط تهران با قیمت منصفانه
 • لکه‌گیری و رفوگری فرش‌هایی که نیاز به تعمیر یا شستشوی بیشتری دارند
 • رنگ‌برداری برای فرش‌هایی که قبل از شستشو یا از قبل رنگ دارند
 • موگیری برای گرفتن پرزهای بعد از شستشوی فرش با دستگاه‌های مخصوص
 • خشکشویی فرش در مواردی که نیاز به شستشوی کامل فرش نباشد
 • شستشوی انواع موکت، فرش گلیمی با ماشین ‌آلات تخصصی
 • شستشوی فرش با رعایت اصول مذهبی و اصول بهداشتی و دستگاه‌های تمام اتوماتیک
 • تحویل فرش‌ها بدون چروک و شکستگی یا تا خوردگی و آبگیری کامل بعد از شستشو
 • شستشوی دقیق انواع تابلو فرش‌های قیمتی و اعلا با شامپو‌های مناسب و مخصوص

قالیشویی شربت اوغلی یکی از بهترین قالیشویی‌ها در تهران محسوب می‌شود که با تکیه بر تجربه و استفاده از فناوری روز دنیا برای شستشوی انواع قالی و فرش در خدمت مشتریان محترم است. امیدواریم شما هم به خانواده بزرگ قالیشویی شربت اوغلی بپیوندید و از خدمات این کارخانه و پرسنل حرفه‌ای آن بهره ببرید.

از فرش‌های تمیز و خوشبو در خانه لذت ببرید با قالیشویی شربت اوغلی

در این مقاله سعی کردیم با معرفی قالیشویی شربت اوغلی و نمایندگی‌های آن مانند امین اوغلی مسیری روشن برای انتخاب صحیح و دقیق مشتریان محترم فراهم آوریم. قالیشویی شربت اوغلی به عنوان اولین کارخانه قالیشویی در تهران با بهره‌ گیری از ماشین آلات روز دنیا و تمام اتوماتیک برای حفظ بافت و تثبیت رنگ فرش مشتریان تلاش می‌کند. شعار و افتخار این مجموعه بزرگ ارائه خدمات با کیفیت و رضایت مشتری است. سابقه درخشان و تجربه‌ای به مدت نیم قرن در زمینه شستشوی انواع فرش و قالی در بزرگ‌تر شدن خانواده قالیشویی شربت اوغلی تاثیر گذار بوده و مشتریانی وفادار را برای این مجموع به ارمغان آورده است که امیدواریم شما نیز به زودی به این خانواده بزرگ بپیوندید. اگر به دنبال بهترین قالیشویی با قیمت مناسب در تهران هستید پیشنهاد می‌کنیم از مجموعه و خدمات شربت اوغلی یا امین اوغلی نیز دیدن فرمایید، ما امانت دار شما هستیم. قالیشویی شربت با پوشش مناطق 22 گانه تهران و ناوگان حمل و نقل حرفه‌ای توانسته محدودیت مکان و زمان را برطرف کرده و به سهولت برای خدمت رسانی به مشتریان در کوتاه‌ترین زمان ممکن در دسترس قرار بگیرد. با یک تماس یا ثبت درخواست اینترنتی همکاران ما در اسرع در خدمت شما هستند. کیفیت اتفاقی نیست، ما در قالیشویی شربت اوغلی سعی می‌کنیم ضمن شستشوی انواع قالی، تابلو فرش، موکت، فرش دستباف، ابریشم، خارجی و مبلمان بهترین خدمات را برای مشتریان به ارمغان آوریم. متاسفانه برخی از کارخانه‌های قالیشویی در تهران با دریافت هزینه‌های گزاف و خدمات بی کیفیت سطح اعتماد مردم را به شدت کاهش داده‌اند. پس توصیه می‌کنیم قبل از تحویل دادن فرش‌ها به یک قالیشویی حتما از سابقه فعالیت و نحوه شستشوی آن‌ها اطلاعات کافی کسب کنید تا با مشکل مواجه نشوید.

اشتراک‌گذاری در:
سفارش فروی قالیشویی

برای سفارش خدمات قالیشویی از چند روش می‌توانید استفاده کنید.

1. روش آنلاین

 • برای بهره‌مند‌شدن از تخفیفات ویژه می‌توانید از منوی بالا گزینه سفارش آنلاین شستشو را کلیک کنید.

2. تماس با تلفن 1742 بدون کد تماس داشته باشید

3. همچنین می‌توانید با شعبات قالیشویی امین اوغلی در سراسر تهران تماس بگیرید.

1 دیدگاه دربارهٔ «شربت اوغلی»

 1. ישנם אנשים שמקבלים עיסויים למטרות פינוק וכייף בביתם ולפעמים מגיעים לדירה דיסקרטית באשקלון אך גם ישנם אנשים המבקשים
  לעבור עיסוי בדרום.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

$img_src = $post['image']; $img_alt = $post['alt'];