خشک شویی انواع مبلمان

شستشوی انواع مبلمان های خانگی و اداری در قالیشویی امین اوغلی

بررسی خدمات شستشوی مبلمان توسط قالیشویی امین اوغلی.

مبلمان جز جدایی ناپذیر خانه های امروزی است. برخی از مبل ها تشک چسبیده به بدنه دارند و برخی دیگر از مبل ها تشک جداگانه ای دارند که جدا می شود.

در این میان قابل شستشو ترین مبلمان مبل هایی است که تشک آن ها جدا می شوند و به صورت زیپ دار هستند و قابلیت این را دارند که لایه رویی آن ها جدا شده و شستشوی آن انجام شود و بار دیگر در جای خود قرار گیرند.

اما برای مبلمانی که چنین امکاناتی ندارند شستشوی مبلمان کار کمی سخت تر است و به از لحاظ کار غیر ممکن به نظر  می رسد زیرا که به فوم و اسکلت چوبی مبلمان آسیب وارد می شود.

راه حل این مشکل شستن مبلمان است که به داد مبل های چرک و کثیف می رسد که از خدمات قالیشویی امین اوغلی است.

نحوه شستشو:

شستشوی مبل به این صورت است که با استفاده از دستگاه های شستشوی مبلمان مکانیزه بدون خیس شدن فوم و اسکلت چوبی مبلمان، مبل منزل شما شسته شده و بدون آسیب دیدگی پارچه، فوم و اسکلت و ساختارکلی مبل، مبلمانی تمیز خواهید داشت و از پاکیزگی لذت خواهید برد.

شستشوی مبل و صندلی ناهار خوری با دستگاههای تمام اتوماتیک در منزل با بهترین مواد شوینده فاقد رنگ و بو میباشد. در نحوه شستشوی مبل این شرکت به هیچ عنوان به پارچه مبل آسیب نمی رسد

با ما در تماس باشید

درک نیاز مشتریان و ارائه کار با کیفیت​ شعار ماست.
در خدمت شما هستیم

021-77198384
021-22888044
021-55502820
021-44336935

درباره ما

ما در قالیشویی امین اوغلی با طراحی یک برنامه بلند مدت در صدد بوده و هستیم تا با تقویت و آموزش کادر مجرب و ایجاد شبکه ای گسترده با پشتیبانی و خدمات ویژه نسبت به ارتقای نقش مهم خود، متعهدانه اقدام نماییم.

شعبه مرکزی

آدرس : خیابان شهید رجایی، خیابان ستاره بالاتر از میدان وصال پلاک 6

قالیشویی امین اوغلی در سراسر تهران از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب به هموطنان عزیز و گرامی در سطح مناطق ارائه خدمات می نماید.

قالیشویی امین اوغلی