خشکشویی مبل

شستشوی انواع مبلمان های خانگی و اداری در قالیشویی امین اوغلی

بررسی خدمات خشک‌شویی مبل توسط قالیشویی امین اوغلی

مبلمان جز جدایی ناپذیر خانه های امروزی است. برخی از مبل‌ها تشک چسبیده به بدنه دارند و برخی دیگر از مبل‌ها تشک جداگانه ای دارند که جدا می شود.

در این میان قابل شستشو ترین مبلمان، مبل هایی است که تشک آن ها جدا می شوند و به صورت زیپ دار هستند. این تشک‌ها قابلیت این را دارند که لایه رویی آن ها جدا شده و شستشوی آن انجام شود و بار دیگر در جای خود قرار گیرند.

اما برای مبلمانی که چنین امکاناتی ندارند خشک‌شویی مبل کار کمی سخت تر است. و به از لحاظ کار غیر ممکن به نظر  می رسد زیرا که به فوم و اسکلت چوبی مبلمان آسیب وارد می شود.

راه حل این مشکل شستن مبلمان است که به داد مبل های چرک و کثیف می رسد که از خدمات قالیشویی امین اوغلی است.

نحوه شستشو

شستشوی مبل به این صورت است که با استفاده از دستگاه های شستشوی مبلمان مکانیزه بدون خیس شدن فوم و اسکلت چوبی مبلمان، مبل منزل شما انجام می شود. و بدون آسیب دیدگی پارچه، فوم و اسکلت و ساختارکلی مبل، مبلمانی تمیز خواهید داشت و از پاکیزگی لذت خواهید برد.

خشک‌شویی مبل

مواد خشکشویی مبل

شستشوی مبل و صندلی ناهار خوری با دستگاههای تمام اتوماتیک در منزل با بهترین مواد شوینده فاقد رنگ و بو میباشد. در نحوه شستشوی مبل این شرکت به هیچ عنوان به پارچه مبل آسیب نمی‌رسد.

دیگر خدمات ما شامل شستشوی فرش، ترمیم فرش در شعبه‌های مختلف تهران می باشد.

با ما در تماس باشید

درک نیاز مشتریان و ارائه کار با کیفیت​ شعار ماست.

در خدمت شما هستیم

021-77198384
021-22888044
021-55502820
021-44336935

درباره ما

ما در قالیشویی امین اوغلی با طراحی یک برنامه بلند مدت در صدد بوده و هستیم تا با تقویت و آموزش کادر مجرب و ایجاد شبکه ای گسترده با پشتیبانی و خدمات ویژه نسبت به ارتقای نقش مهم خود، متعهدانه اقدام نماییم.

شعبه مرکزی

آدرس : خیابان شهید رجایی، خیابان ستاره بالاتر از میدان وصال پلاک 6

قالیشویی امین اوغلی در سراسر تهران از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب به هموطنان عزیز و گرامی در سطح مناطق ارائه خدمات می نماید.