تفاوت قالیشویی امین‌اوغلی با دیگر قالیشویی‌ها در چیست؟

قالیشویی امین‌اوغلی همه چیز را با عشق و شور و شوق تمیز می‌کند. قالیشویی امین‌اوغلی با بیش از چند دهه فعالیت با به‌کارگیری افراد متخصص، متعهد و بهره‌گیری از روش‌های نوینخدماتی را ارائه می‌کند. خدمات ما شامل خدمات قالیشویی، خدمات رفوگری، احیای انواع فرش و خدمات تخصصی مبل‌شویی در تهران می‌باشد

قالیشویی امین‌اوغلی

تعرفه‌های قالیشویی امین‌اوغلی، منصفانه و بسیار مناسب حال خانواده‌های ایرانی است. ما در قالیشویی مجاز با استفاده از استادکاران حرفه‌ای، با پشتکار و تکیه بر اصل مشتری‌مداری، سود کمتر دریافت کرده ولی کیفیت بهتر ارائه می کنیم.اگر میخواهید از خدمات قالیشویی امین اوغلی، خشکشویی مبل و غیره ادامه مطلب را دنبال کنید.

پشتیبانی 24 ساعته

پاسخگویی و خدمات به مشتریان عزیز، به‌صورت 24 ساعته بوده و پذیرش سفارش در تمام روزهای سال در تمام نقاط تهران امکان‌پذیر می‌باشد.

اعزام کارشناسان با‌تجربه

تحویل فرش از درب منزل مشتری انجام می‌پذیرد و پیش از آن کارشناس اعزامی فرش را بررسی می‌کند.

متراژ و جنس فرش و در صورت آسیب، نوع و شدت آن در فاکتور درج می‌شود و سپس قالی شما به‌صورت لول شده تحویل گرفته می‌شود.

پایبند بودن به اعتقادات

پایبندی به اصول اسلامی مرتبط با نجاست یا پاکی، و شستشو و آبکشی با آب فشارقوی و همچنین رعایت کامل اصول مذهبی (آبکشی بعد از شستشو و با آب کر)، یکی دیگر از نکاتی است که قالیشویی امین‌اوغلی را از دیگر رقبا متمایز می‌کند.

کیفیت ما ضامن بقای ماست و قالیشویی امین اوغلی هرگز کیفیت را فدای سود بیشتر نکرده است.

انواع خدمات قالیشویی امین‌اوغلی

خدمات رفوگری، چرم‌دوزی، اتو و ریشه زنی را به‌صورت کاملاً تخصصی و با منصفانه‌ترین قیمت به شما مشتریان محترم ارائه نموده و مشاوره‌های لازم دراین‌خصوص را با شما در میان می‌گذاریم تا نگرانی‌های مشتریانمان را رفع و خواسته‌های احتمالی آنان را مدنظر داشته باشیم.

در قالیشویی امین‌اوغلی، اعلاشویی یا به‌عبارت‌دیگر، شستشو، لکه بری و رفع هم‌زمان تمامی نقایص فرش، همچون پرزگیری، تقویت ریشه و دیگر خدمات وی آی پی، به شما مشتریان محترم قابل‌ارائه می‌باشد.

شرایط آب و هوایی

در قالیشویی امین‌اوغلی، شرایط جوی همچون باران و برف، بر روند شستشو و خشک‌شدن قالی تأثیری ندارد.

پس از خشک‌شدن فرش در گرم‌خانهٔ گازی و تأیید واحد کنترل کیفی از در خصوص وضعیت آن، فرش‌ها اتو، لول و کاور کشی می‌شود و بسته‌بندی‌شده تحویل مشتری می‌گردد.

چنانچه به خدمات قالیشویی نیاز دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *