استفاده از مواد طبیعی و عدم استفاده از مواد شیمیایی و تثبیت‌کننده‌های رنگ موجب می‌شود که فرش دستباف بر اثر شستشو رنگ پس بدهد. ما در این مقاله به راه‌های ترمیم تخصصی فرش دستبافت می‌پردازیم

همچنین ممکن است رنگ‌های آن در هم پخش شوند.  ممکن است در اثر ریختن آب و مایعات روی فرش دست‌بافتتان رنگ‌های نخ فرش با هم مخلوط شده و طرح فرش را خراب کنند.

از جمله روش‌های ترمیم فرش دستبافت می‌توان به قلم‌زنی فرش اشاره کرد

قلم‌زنی فرش یا رنگ برداری فرش راه‌حل بسیار خوبی برای مقابله با این مشکل است. قلم‌زنی فرش کاری تخصصی است و نیاز به‌دقت و زمان دارد، پس اگر فرش شما نیاز به قلم‌زنی پیدا کرد عجله نکنید

این کار تخصصی و ظریف را به قالیشویی بزرگی همچون امین اوغلی که دارای کارگاه‌های تخصصی قالیشویی انواع فرش دستبافت و ماشینی است بسپارید. که با کارشناسان و متخصصان در زمینه فرش دستباف کاری تضمین شده را به شما ارائه می‌دهند.

راه‌حل پاک‌کردن لکه ازروی فرش

اگر می‌خواهید بدانید که آیا فرش دستبافت شما هم در صورت خیس شدن چنین مشکلی برایش پیش می‌آید می‌توانید یک گوش‌پاک‌کن تمیز بردارید و کمی آن را مرطوب کنید و روی نخ‌های فرش به‌آرامی و بادقت چند بار بکشید.

متخصصان با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته فرش شما را طوری شستشو می‌کنند که کمترین پخش‌شدگی رنگی برای فرشتان اتفاق بیفتد. با این روش، کار قلم‌زنی فرش دستباف راحت‌تر شود. بدون اینکه رنگ فرش کم‌رنگ شود و یا رنگ و رویش برود.

ترمیم فرش دستبافت
ترمیم فرش دستبافت

قالیشویی امین اوغلی در سراسر تهران از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب به هموطنان عزیز و گرامی در سطح مناطق ارائه خدمات می نماید.

راه‌های تماس با ما به صورت تلفنی می باشد جهت تماس با شعب منتخب می‌توانید از صفحه تماس با ما دیدن فرمائید. همچنین می‌توانید سفارشات خود را علاوه بر حضوری به صورت آنلاین نیز ثبت نمائید.