ترمیم انواع فرش دست باف

ترمیم فرش دست باف و نفیس ایران زمین

استفاده از مواد طبیعی و عدم استفاده از مواد شیمیایی و تثبیت کننده های رنگ موجب می شود که فرش دستباف بر اثر شستشو رنگ پس بدهد. همچنین ممکن است رنگ های آن در هم پخش شوند یا ممکن است در اثر ریختن آب و مایعات روی فرش دستبافتتان رنگ های نخ فرش با هم مخلوط شده و طرح فرش را خراب کنند.

از جمله روش های ترمیم فرش می توان به قلم زنی فرش اشاره کرد .

قلم زنی فرش یا رنگ برداری فرش راه حل بسیار خوبی برای مقابله با این مشکل است. قلم زنی فرش کاری تخصصی است و نیاز به دقت و زمان دارد، پس اگر فرش شما نیاز به قلم زنی پیدا کرد عجله نکنید این کار تخصصی و ظریف را به قالیشویی بزرگی همچون امین اوغلی که دارای کارگاه های تخصصی قالیشویی انواع فرش دستبافت و ماشینی می باشد بسپارید که با کارشناسان و متخصصان در زمینه فرش دستباف کاری تضمین شده را به شما ارائه می دهند. همان طور که اشاره کردیم فرش های دستباف به دلیل استفاده از رنگ های طبیعی برای رنگرزی نخ آن ها و عدم استفاده از تثبیت کننده های رنگ ممکن است در تماس با آب رنگش پخش شود.

اگر می خواهید بدانید که آیا فرش دستباف شما هم در صورت خیس شدن چنین مشکلی برایش پیش می آید می توانید یک گوش پاک کن تمیز بردارید و کمی آن را مرطوب کنید و روی نخ های فرش به آرامی و با دقت چند بار بکشید.

اگر گوش پاک کن رنگی شود یعنی فرش دستباف شما در صورت خیس شدن و شستشو رنگ هایش پخش می شود. در این صورت شستشوی فرش را باید به دست متخصصین فرش دستباف در کارخانه قالیشویی ما بسپارید.

متخصصان با استفاده از دستگاه های پیشرفته فرش شما را طوری شستشو می کنند که کمترین پخش شدگی رنگی برای فرشتان اتفاق بیفتد که با این روش، کار قلم زنی فرش دستباف راحت تر شود. بدون اینکه رنگ فرش کمرنگ شود و یا رنگ و رویش برود. در پایان در صورتی که فرش دستباف شما دچار پخش شدگی رنگی شود، دستان هنرمند متخصصان قلم زنی فرش دستباف با دقت و ظرافت و با استفاده از ابزار های مخصوص رنگ های اضافی فرش شما را برداشته و اصطلاحا فرش شما را رنگ برداری و یا قلم زنی می کنند.

با ما در تماس باشید

درک نیاز مشتریان و ارائه کار با کیفیت​ شعار ماست.
در خدمت شما هستیم

021-77198384
021-22888044
021-55502820
021-44336935

درباره ما

ما در قالیشویی امین اوغلی با طراحی یک برنامه بلند مدت در صدد بوده و هستیم تا با تقویت و آموزش کادر مجرب و ایجاد شبکه ای گسترده با پشتیبانی و خدمات ویژه نسبت به ارتقای نقش مهم خود، متعهدانه اقدام نماییم.

شعبه مرکزی

آدرس : خیابان شهید رجایی، خیابان ستاره بالاتر از میدان وصال پلاک 6

قالیشویی امین اوغلی در سراسر تهران از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب به هموطنان عزیز و گرامی در سطح مناطق ارائه خدمات می نماید.

قالیشویی امین اوغلی